Новости Одессы и Одесской области

Політолог: найбільш змістовно веде кампанію Тимошенко

Політолог: найбільш змістовно веде кампанію Тимошенко

Журналісти поспілкувалась з Михайлом Квасюком – політтехнологом, пр-спеціалістом, який закінчує магістратуру в Гданську, про погляд ззовні на виборчий процес цього року та прогнози відносно формування влади після двох плебісцитів

 • Михайло, ви постійно проживаєте зараз в Польщі, чи слідкуєте ви за новинами в Україні?
 • Так, моє закінчення навчання співпало з фінішом цьогорічної кампанії, і одночасно з проголошенням нового складу Верховної Ради я отримаю диплом магістра з політології. Звичайно, я знаходжуся в українському інформаційному полі та слідкую за боротьбою політиків через соцмережі, а також через польські новини.
 • Як ставляться наші сусіди до новин з України, чи є в них інтерес до виборів Президента?
 • Так як ми зараз дуже впливаємо на економіку багатьох регіонів як в Польщі, так і в сусідніх Словаччині та Німеччині, майбутні вибори достатньо висвітлюються в ЗМІ. Це можна сказати і про Європу в цілому, так як для наших західних партнерів дуже важливий прозорий виборчій процес та перехід влади в демократичний спосіб. Тому за нами слідкують зі стриманим оптимізмом та надією що влада не буде повторювати помилок минулого та зробить процес максимально демократичним.
 • Під час виборчої кампанії досить часто запобігають до боротьби компроматів та корупційних скандалів, як це впливає на відношення до нашого “європейського” руху та декларацій про наміри вступити в Євросоюз?
 • Якщо чесно, європейські ЗМІ більше уваги приділяють змістовності програм кандидатів та не сильно висвітлюють ті скандали, що спалахують щодня в нашому інформпросторі. Звичайно, є багато питань до влади відносно виконання взятих на себе зобов’язань відносно боротьби з корупцією, негативно сприйнятий європейцями “декоративний” військовий стан, який легковажно прийнятий владою та не мав ніяких наслідків, окрім політичних.
 • Чи роблять якісь прогнози наші західні партнери, можливо є фаворити з симпатій?
 • Ні, оцінюють тільки передвиборчі кампанії на предмет їх реальності та присутність ознак популізму. Якщо дивитись ззовні, то найбільш професійно кампанія ведеться командою Тимошенко. Кандидат запропонував своє бачення по основних важливих для суспільства напрямках, та головне – вступили в дискусію по питаннях, де було багато зауважень до якихось пунктів. Тому в них є час виправити та корегувати цей суспільний договір. Чинний президент вистроїв кампанію на трьох темах, зовсім виключивши з повістки головні – корупція, реформа правоохоронної системи та боротьбу з олігархічними монополіями, на які у населення найбільший запит. Інші лідери соціологічних вимірювань не запропонували нічого.
 • Але ж Порошенко безапеляційно декларує напрямок до входження в європейські інституції вже в недалекому майбутньому
 • Це також є частиною популізму, бо немає ніякої дорожньої карти з конкретними кроками з реалізації. Чи був представлений документ, як наприклад, вже згадуваний “Новий курс”, для дискусії як з виборцем, так і з владою Євросоюзу? Ні. А він має бути, так як виборець дорослішає, і хоче приймати участь у розбудові своєї держави, а не голосувати за пакет слоганів з реклами.
 • Дякую

Источник: Днепр вечерний

*Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

У нас появился Viber канал в котором мы рассказываем о коммунальных платежах, тарифах, льготах и субсидиях. Присоединяйтесь!
6 комментарии
Выскажите ваше мнение. Это важно.
avatar
500
  Подписаться  
Сообщать о
Василий Федотов
Гость
Василий Федотов

Юлия Тимошенко – наш будущий президент! Это видно по всем фронтам и по всем показателям.

Николай
Гость
Николай

Да, к сожалению Вы можете оказаться правыми! Но эта брехуха, наглая и беспринципная вряд ли обманет народ Украины! А если она и получит,как говорится вотум доверия народа, она быстро его потеряет!

Виктория
Гость
Виктория

Принципиально пойду на выборы в этот раз…и мой голос будет за того кандидата, у кого было достаточно времени и денег подумать о реальных потребностях народа и о путях достижения блага для всей страны в целом, как суверенного государства. Уверенна, что на сегодняшний день такие кандидаты есть…Хочу жить в ЕДИНОЙ, НЕЗАВИСИМОЙ, ПРОЦВЕТАЮЩЕЙ СТРАНЕ, где забота Правительства ощутима каждым гражданином этой ЧУДЕСНОЙ страны…Хочу гордо называть УКРАИНУ своей РОДИНОЙ!!!!

Анатолий
Гость
Анатолий

Обязательно пойду с знакомыми и проголосую за ЮВТ других вариантов нет иначе это ворье загонит страну и наших детей в рабство.

виктор
Гость
виктор

В газете Нация и Держава ( партии Конгрес Украинских националистов ) от 20 сентября 2012 г (www.cun.org.ua ) номер -38 приводиться информация службы Внешней разведки Украины в статье- Ганьба для нації жити за чужими прописами о том как Юлия Тимошенко стала агентом ФСБ России в июле 1995 г . И этим уже все сказано . Кроме того мы не забудем как она будучи премьер- министром Украины всячески выступала против всенародно

Albert
Гость
Albert

потом девушка Юля будет говорить, что снизить в 2 раза цену на газ она не может, так как это не входит в её функции, а значит, что цена обещанию НОЛЬ

Еще по теме
Все новости
Выбор редакции

Сообщить об опечатке
Текст, который будет отправлен нашим редакторам: