Новости Одессы и Одесской области

На Одещині для інформування населення про ситуації з коронавірусом створили спеціальні сторінки у соцмережі та месенджері

На Одещині для інформування населення про ситуації з коронавірусом створили спеціальні сторінки у соцмережі та месенджері

Одеська обласна державна адміністрації вживає максимальних заходів по недопущенню поширення коронавірусу в Одеському регіоні.

У нас есть Viber канал в котором мы рассказываем о коммунальных платежах, тарифах, льготах и субсидиях. Присоединяйтесь!

Про це повідомив очільник Одеської облдержадміністрації Максим Куций у Facebook.

– Рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій було прийнято ряд обмежувальних заходів. Це стосується масових скупчень людей та закриття пунктів пропуску на кордоні. Всі лікарні приведено до повної готовності. В медичних закладах розгорнуто більше 900 місць. У разі потреби всі медичні заклади будуть перепрофільовані для лікування пацієнтів від коронавірусу. Департаментом охорони здоров’я замовлено спеціальні тести, захисні маски та костюми, апарати штучної вентиляції легень тощо, – розповів він.

Також Одеською обласною державною адміністрацією створено сторінку у соціальній мережі Фейсбук та відповідний Телеграм-канал для оперативного інформування щодо ситуації у регіоні.

Фото: zoda.gov.ua

*Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Выскажите ваше мнение. Это важно.
avatar
500
  Подписаться  
Сообщать о
Еще по теме
Все новости

Выбор редакции
Сообщить об опечатке
Текст, который будет отправлен нашим редакторам: