Новости Одессы и Одесской области

Кімната для родичів та сімейні зали: в Одесі відремонтували пологовий будинок №7

Кімната для родичів та сімейні зали: в Одесі відремонтували пологовий будинок №7

В пологовому будинку №7 проведено ремонт і створено новий пологовий зал сімейного типу.

У нас появился Viber канал в котором мы рассказываем о коммунальных платежах, тарифах, льготах и субсидиях. Присоединяйтесь!

Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я Одеської міської ради у Facebook.

У пологовому будинку створили окремий блок, в якому можуть знаходитися родичі та близькі породіллі. В окремій комфортабельній кімнаті з диваном і телевізором рідні жінки можуть чекати появи на світ новонародженого.

Пологова зала оснащена необхідним медичним обладнанням, у тому числі зручним функціональним ліжком. Також блок обладнаний окремим санвузлом з душем, є кімната для чергування медичного персоналу.

– З кожним роком у нас росте число партнерських пологів,- зазначила заступниця головного лікаря з медичної частини пологового будинку №7 Світлана Чернієвська. –  Батько дитини має можливість бути присутнім на пологах і підтримувати дружину. Крім того, деякі породіллі хочуть взяти з собою для підтримки маму або подругу. У новому пологовому залі така можливість надається, тут може знаходитися навіть декілька родичів. Ми намагаємось забезпечити максимально комфортні умови для перебування жінок і народження малюків.

Пологовий будинок №7 має 10 індивідуальних пологових залів, де проводяться партнерські пологи. Також є 25 палат підвищеної комфортності, які розраховані на цілодобове сумісне перебування мами з новонародженим, а при необхідності – родичів.

Минулого року для пологового будинку №7 за рахунок міського бюджету був придбаний новий апарат штучної вентиляції легенів та проведений капітальний ремонт фасаду з використанням енергозберігаючих технологій.

Фото: Департамент охорони здоров’я Одеської міської ради у Facebook

*Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Выскажите ваше мнение. Это важно.
avatar
500
  Подписаться  
Сообщать о
Еще по теме
Все новости

Выбор редакции
Сообщить об опечатке
Текст, который будет отправлен нашим редакторам: