Новости Одессы и Одесской области

Був на вулиці без документів: в Одесі оштрафували чоловіка на 17 тис грн

Був на вулиці без документів: в Одесі оштрафували чоловіка на 17 тис грн

Приморський районний суд м. Одеси розглянув матеріали про притягнення до адміністративної відповідальності чоловіка 1984 року народження відповідно до статті 44-3 Кодексу України про Адміністративні Правопорушення за порушення правил щодо карантину людей.

Про це повідомляє пресслужба Приморського районного суду міста Одеси.

Відповідно до адміністративних матеріалів, 14 квітня о 14.00, правопорушник знаходився на вулиці без документів, що посвідчують особу, тим самим порушив п.16 Постанови КМУ № 255 від 02.04.2020р.

У судовому засіданні правопорушник свою провинну визнав та пояснив, що оригінали документів, що посвідчують особу, він залишив вдома.

Вчинення даного адміністративного правопорушення тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

За результатами повного та всебічного судового розгляду було винесено рішення про визнання даної особи винною у скоєнні правопорушення, передбаченого статті 44-3 КУпАП, та призначити йому адміністративне покарання у вигляді штрафу в розмірі 17 000 гривень.

Варто зазначити, що постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом десяти днів з дня її винесення.

Фото: Starkon.City

*Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

У нас появился Viber канал в котором мы рассказываем о коммунальных платежах, тарифах, льготах и субсидиях. Присоединяйтесь!
Выскажите ваше мнение. Это важно.
avatar
500
  Подписаться  
Сообщать о
Еще по теме
Все новости
Выбор редакции

Сообщить об опечатке
Текст, который будет отправлен нашим редакторам: