Магнитные бури
Замовляйте передплату друкованих медіа онлайн

За даними сайту Meteoprog.UA, за останні 24 години сонячна активність була на низькому рівні. За останню добу на Сонці сталося два спалахи класу В три спалахи класу С. Такі спалахи не впливають на Землю.

Очікується, що у вівторок геомагнітне поле буде від спокійного до активного рівня. Сонячна активність буде з ймовірністю спалахів класу Х.

Сонячна активність на 20 травня:

  • Можливість малого геомагнітного шторму – 15%
  • Імовірність великого геомагнітного шторму – 1%
  • Імовірність спалаху на Сонці М-класу – 25%
  • Імовірність спалаху на Сонці Х-класу – 5%
  • Кількість сонячних плям – 13

Геомагнітні бурі є проявом посилення кільцевого струму Землі, постійно існуючого у сфері радіаційних поясів Землі. Це є одним із найважливіших елементів сонячно-земної фізики та її практичної частини, що зазвичай позначається терміном «космічна погода».

Магнітні бурі впливають на атмосферний тиск, тому особливо чутливими до збурень виявляються люди із хронічними серцево-судинними захворюваннями, дисфункціями вегетативної нервової системи та розладами сну.

Вибір редакції: Врахують навіть 1 гривню: скільки доведеться заплатити за переказ на картку (відео)

За даними українських кардіологічних центрів, у дні підвищеної сонячної активності кількість звернень по медичну допомогу збільшується в середньому на 12–15%, особливо серед осіб віком від 50 років. У цей період важливо не лише уважно стежити за власним самопочуттям, а й адаптувати повсякденну рутину.

Експерти радять заздалегідь посилити контроль над водним балансом організму, віддаючи перевагу чистій питній воді та виключаючи напої з вираженою судинною дією — кавою, енергетикою, міцним чаєм і алкоголем.

Повноцінний восьмигодинний сон та помірна фізична активність, такі як повільні прогулянки на свіжому повітрі в першій половині дня, допоможуть організму стабілізувати ритми та знизити рівень внутрішньої напруги.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі