У пари чорних лебедів з одеського зоопарку вилупилися пташенята. Цих екзотичних птахів у нашій країні ми можемо побачити лише у зоопарках.
Малюки вилупилися кілька тижнів тому, але відвідувачі вже можуть їх побачити.
А незабаром пташенята разом з батьками плаватимуть в озері просто неба.
У дикій природі чорні лебеді живуть в Австралії та Новій Зеландії.
Дорослі птахи досягають росту від 110 до 140 см і є трохи меншими, ніж звичний для нас лебідь-шипун, а вага їхнього тіла може досягати 10 кг. Шия чорного лебедя найдовша серед лебедів, завдяки чому він може полювати під водою в глибших водоймах.
У польоті шия становить понад половину всієї довжини птаха. Оперення та лапи чорного кольору, білими є лише окремі пір’їни, заховані в глибині. На краях крил у чорних лебедів кучеряве пір’я. Дзьоб червоного насиченого кольору, прикрашений білим кільцем біля краю.
На відміну від лебедів-шипунів, чорні лебеді мають голос, яким вони один одного вітають, супроводжуючи це підняттям і опусканням голови. Іноді вони випливають на середину озера, кладуть голову на воду і довго трублять, кличучи родичів або просто висловлюючи невдоволення.
Раніше ми писали, які незвичайні птахи для нашого регіону оселилися у Тарутинському степу. А також, що в Дунайський заповідник повернувся пугач, через 10 років.
Читайте також:
В Одеській міськраді ухвалили рішення, яке обмежує повноваження райадміністрацій щодо погодження нових залізних гаражів. Тепер… Read More
Міський голова Одеси Геннадій Труханов отримав подяку від командування Третьої окремої штурмової бригади. Відзнаку вручили… Read More
Напевно, більшість людей люблять бути душею компанії. Є різні способи привернути до себе увагу і… Read More
Албанці, як і представники інших народів Нижнього Придунав'я, переживали різні часи. Були й ситі роки,… Read More
У місті Вилкове Ізмаїльського району під час громадських слухань зі стратегічної екологічної оцінки сталося надзвичайне… Read More
Вибір між орендою та розстрочкою житла — поширене питання серед тих, хто прагне жити в… Read More