У Володимира Путіна президента російської федерації підозрюють рак щитовидної залози. Такими є результати журналістського розслідування, проведеного виданням «Проект».
Видання “Проект” опублікувало у себе розслідування, присвячене здоров’ю президента РФ. Читаючи його, можна побачити прихильність тирана до нетрадиційної медицини та регулярні зустрічі з хірургом-онкологом. Путін важко хворий чи просто маніакально переживає за своє здоров’я? Переказуємо головне.
Цього року президентові РФ має виповнитись 70 років. Схоже, що до ювілею Путін задумав подарувати собі коханого подарунок у вигляді «денаціалізованої» України. Адже, зважаючи на все, останні роки його турбують лише два життєво важливі питання – і ні, це не добробут росіян і не місце Росії у світі. Усі його зусилля спрямовані на знищення нашої країни та збереження власного здоров’я. За першим пунктом, слава ЗСУ, у нього шансів немає. А ось за другим пунктом з’являються нові подробиці.
Прийшовши до влади 22 роки тому, 47-річний Путін позиціонував себе як активного чоловіка у розквіті сил. Любов до спорту та здорового способу життя мали надихати громадян та додавати захоплення таким лідером. Особливо на тлі Бориса Єльцина, який сильно здавав тоді. Можливо так воно було. Тому навіть у той момент, коли Путін почав випробовувати проблеми зі здоров’ям, вся його команда максимально цей факт приховувала. Створювати помилкові ілюзії та неправдиву картинку світу у населення – це те, чим воістину славиться російський уряд.
І з 2012 року Кремль починає активно використовувати так звані «консерви» – заздалегідь записані відео за участю вождя. Саме тоді, 10 років тому, з’явилися перші дзвіночки про те, що Путін не такий здоровий, як про це говорять. Тоді на якийсь час були скасовані відрядження та далекі перельоти президента, а заходи за його участю вкорочувалися. У березні 2015 року Путін не показується на публіці, а всі зустрічі, що транслюються кремлівськими ЗМІ, виявляються «консервами». Така сама ситуація повторюється у серпні 2017 року. У розпал виборчої кампанії у лютому 2018 року він скасовує усі публічні заходи. А у вересні 2021 року він заявив про те, що «занадто багато людей хворіють на коронавірус», і зовсім пішов на «самоізоляцію», і повністю перейшов до формату відеозв’язку. А ті, кого президент РФ допускав до тіла, повинні пересидіти два тижні на карантині та надати негативний тест на Covid 19 та аналізи калу. При цьому його хвилювання не стосувалося інших. Так, велику прес-конференцію у 2020 році також провели за допомогою відеозв’язку. Путін, обрані журналісти та Пєсков мали сидіти у маленькому залі, а решта окремо від них. Але через позитивний тест на Covid 19 Пєскова «відсунули» від президента і посадили у спільній залі, де перебувало понад 700 людей. Якась дуже показова ситуація та чудовий приклад «турботи» президента РФ про своїх громадян.
Повертаючись до зникнень Путіна з інформаційного простору, журналісти видання «Проект» стверджують, що цей час президент РФ присвячував лікуванню і, як мінімум, двічі йому проводили або операцію, або дуже серйозну процедуру, швидше за все, в області спини. Декілька років тому Путін почав публічно цікавитися тим, які шанси на лікування від раку щитовидної залози. А серед лікарів, які супроводжують його у важливих поїздках та на відпочинку, незамінними залишаються хірург-онколог Євген Селіванов та ЛОР Олексій Щеглов. Варто уточнити, що саме ЛОР (отоларинголог) може першим виявити рак щитовидної залози. А за останні роки поруч із Путіним у середньому завжди близько 9 лікарів.
Крім цього, Путін виявляє великий інтерес до нетрадиційної медицини. Причому, що характерно, не до цілющих трав, а до пантових ванн. Популярним у російської еліти процедурам, заради яких жорстоких страждань зазнають сотні та тисячі алтайських маралів (різновид оленів). Навесні у тварин стрімко, по кілька сантиметрів на день, ростуть роги, або панти. У цей час вони ще не окостенілі, а живі, м’які та наповнені кров’ю. І заради людської забаганки їх зрізають, часто звичайною ножівкою, з відловлених і підвішених у безпорадному стані тварин. Зоозахисники порівнюють це катування з вириванням нігтів у людини. Ще в середині нульових, за порадою Сергія Шойгу, Путін побував на Алтаї та випробував на собі цю процедуру, яка нібито покращує роботу серцево-судинної системи та омолоджує шкіру. Хоча жодних офіційних доказів цього немає. Але чому б і ні, маралів на Алтаї багато, їх не шкода.
Ще на початку 2019 року Путін всіляко намагався демонструвати свій міцний фізичний стан – показово катався на лижах, показувався на публіці і, здавалося б, жодних проблем не мав. А ось на початку осені минулого року вже досить активно пішли розмови щодо проблем зі здоров’ям у президента РФ. Хоча в розмові з кореспондентом «Обережно media» Дмитро Пєсков на запитання «Чи правда, що президент Путін не хворий на рак?» відповів: “Вірно”.
Відомо, що рак щитовидної залози характеризується значно меншою агресивністю та у багатьох випадках піддається лікуванню. Не варто, звісно, чекати від Кремля публічних одкровень. Але тепер самоізоляція Путіна, страх будь-якої інфекції та важливі зустрічі, які проводить президент у відеоформаті або на відстані 20 метрів із співрозмовниками, виглядають дещо в іншому світлі.
Для довідки:
15 липня 2021 року Генпрокуратура РФ визнала небажаною організацією компанію Project Media Inc., пов’язану з виданням «Проект». Однією з причин стали журналістські розслідування, присвячені оточенню Путіна.
Ілюстрація: “Проект”