Прогноз космічної погоди 31 серпня: чи чекати на магнітні бурі в останній літній день?

Прогноз космічної погоди 31 серпня: чи чекати на магнітні бурі в останній літній день?

Під час важких випробувань, які принесла нам війна, дуже важливо зберігати гарне самопочуття та піклуватися про своє здоров’я. І тому не зайве знати, коли очікуються геомагнітні коливання – магнітні бурі, щоб своєчасно підготувати організм до їхнього можливого впливу. І чого варто очікувати від останнього дня цього літа?

Сьогодні, у середу, 31 серпня, суттєвих магнітних бур не очікується, незважаючи на те, що сонячна активність була на високому рівні, стверджують фахівці Центру прогнозування космічної погоди Національного агентства океанічних та атмосферних досліджень США.

І за інформацією Одеської обсерваторії Радіоастрономічного інституту НАН України, геомагнітний стан 31 серпня спокійний.

А ось у вересні вже можна починати готуватися до ряду магнітних бурь різної інтенсивності. Найпотужнішу бурю початку наступного місяця прогнозують 6 вересня. А окремі збурені періоди можливі й у період з 1 по 5 вересня.

Під час магнітних бур можуть спостерігатися:

  • головний біль;
  • запаморочення;
  • нудота;
  • загострення хронічних захворювань;
  • підвищення або зниження артеріального тиску;
  • сильна втома;
  • біль у спині;
  • безсоння.

Крім того, вважається, що магнітні бурі впливають і на психіку людини. І чим довше такий вплив, тим більш вимотаною і роздратованою стає людина.

Щоб благополучно пережити магнітні бурі, лікарі радять нормально висипатися, добре харчуватися, не перевантажувати організм фізичними та емоційними навантаженнями, дихати свіжим повітрям, пити більше рідини та повноцінно відпочивати.

А носіям хронічних захворювань необхідно заздалегідь подбати про придбання потрібних медикаментів, які допоможуть підтримати нормальний стан організму.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції