Новини Одеси та Одеської області

Перейменування Малиновського та Суворовського районів відкладається: причини

Перейменування Малиновського та Суворовського районів відкладається: причини

В Одесі пройшло голосування мешканців за перейменування Малиновського та Суворовського районів. Але його признали некоректним і найближчим часом проведуть повторне.

Про це повідомив депутат Одеської міської ради Петро Обухов.

У новому голосуванні жителям міста запропонують вибрати з кількох варіантів назв, тоді як у голосуванні був лише один варіант, що багатьох не влаштовувало.

У міста навіть пройшла своєрідна протестна кампанія проти “одноваріантного” голосування.

Нагадаємо, що одеситам запропонували відповісти на запитання, підтримують вони чи ні перейменування Малиновського району в Хаджибеєвський, а Суворовського – Пересипський. В результаті багато жителів міста голосували проти перейменування через те, що їм не подобався єдиний запропонований варіант. Тобто ці люди підтримують перейменування районів, але відсутність альтернативи з новими назвами таких одеситів не влаштовувала.

Зазначимо, що за підсумками голосування варіант із перейменування Суворівського району на Пересипський його учасники не підтримали, а ось варіант зміни імені Малиновського району на Хаджибеївський велику учасників голосування влаштував.

Але, в результаті, депутати міськради на засідання комісії з питань освіти, спорту та взаємодії з громадськими організаціями вирішили не виносити питання перейменування на найближчу сесію, а провести повторне голосування по обох районах, де буде більше варіантів назв.

«Члени комісії не захотіли пропускати документ на сесію, мотивуючи це тим, що питання потрібно пропрацювати більш вдумливо. Наприклад, у Хаджибейському районі було зазначено, що він знаходиться зовсім не там, де розташований лиман і Хаджибейська дорога, і це призведе до плутанини», — пояснив Петро Обухов.

У результаті було вирішено, що історико-топонімічна комісія на черговому засіданні запропонує п’ять-сім нових варіантів назв, після чого знову буде оголошено онлайн-голосування і варіант, що переміг, винесуть на затвердження сесії міськради .

Раніше “Одеське Життя” розповідала про історію  знаменитого району Молдаванки, а також чим зараз живе історичний район, його плюси та мінуси, а також наскільки комфортно там жити в 21 столітті.

Читайте також, звідки з’явились назви історичних районів Одеси.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції

Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: