Новини Одеси та Одеської області

Магнітні бурі 10 червня: за самопочуття можна не хвилюватись?

Магнітні бурі 10 червня: за самопочуття можна не хвилюватись?

Що підготувала нам космічна погода на п’ятницю, 10 червня 2022? Чи буде сьогодні магнітна буря?

Як повідомив «Одеському життю» старший науковий співробітник Одеської обсерваторії Радіоастрономічного інституту НАН України Михайло Рябов, сьогодні суттєвих магнітних бур не очікується – можливі лише окремі збурені періоди.

Раніше вчені прогнозували першу магнітну бурю червня 2022 року на 10-12 числа, щоправда, зазначали, що вона не буде надто інтенсивною.

Нагадаємо, магнітні бурі можуть негативно впливати на здоров’я людей, особливо метеозалежних і мають хронічні захворювання. Особливо уважними до свого здоров’я в ці дні слід бути тим, хто страждає від гіпертонії та хвороб серця та судин, а також вагітним жінкам та людям похилого віку.

Під час магнітної бурі можуть виникати головні болі, запаморочення, нудота, біль у спині та м’язах, слабкість, безсоння, може підвищитися артеріальний тиск та загостритися хронічні захворювання.

Тим часом, у людей, які раніше не відчували на собі вплив магнітних бур, здоров’я може погіршитися незначно або такі дні пройдуть і зовсім непомітно.

Щоб уберегти себе від негативного впливу геомагнітного поля Землі, необхідно повноцінно відпочивати та спати вночі, правильно харчуватися, частіше ходити пішки та уникати стресових ситуацій.

[mistape]
Висловіть вашу думку. Це важливо.
Ще за темою
Всі новини

Вибір редакції