З початку воєнного стану громадський транспорт у більшості випадків продовжував працювати під час повітряних тривог, хоча рекомендації про зупинення руху були.
З початку серпня місцева влада Києва прийняла рішення призупиняти рух наземного пасажирського транспорту під час звучання сирен. Пасажири та водій повинні залишити салон та пройти до найближчого укриття.
Після закінчення тривоги водій повинен 10 хвилин почекати, доки пасажири повернуться на свої місця. При цьому повторно оплачувати проїзд не слід. Рух поїздів у метро між підземними станціями проходить у звичайному режимі та зупиняється наземними ділянками.
Подібні правила запровадили й у деяких інших містах.
У Вінниці мають зупинятися автобуси та трамваї.
У Дніпрі поки що вирішили зупиняти тільки електротранспорт: пояснили, що він найбільш вразливий при ракетних ударах, оскільки підключений до електромережі.
Заборонили рух пасажирського транспорту під час тривог та у Подільську Одеської області.
У всіх випадках перебувати в салоні під час тривоги пасажирам забороняється – усі мають пройти у найближче укриття.
Якщо ж захисної споруди поблизу немає, за правилами безпеки слід сховатися за бетонними плитами, бордюром, лягти в поглибленнях землі, після чого згрупуватися і закрити голову руками.
Читайте також:
1003-й день Україна протистоїть повномасшатабній агресії російської федерації. На ранок, 22 листопада, ситуація на фронті… Read More
В Одесі 49-річна водійка автомобіля «Ssang Yong» наїхала на жінку, яка переходила проїжджу частину і… Read More
Доброго ранку, друзі! Почніть свій день з посмішки - ми підготували для вас свіжу порцію… Read More
Привоз в останню декаду листопада: легкий дощик, «тяжкий» вітерець. Людей (чи так здалось) менше, аніж… Read More
Що святкують в Україні та світі 22 листопада. Історичні події, пам'ятні дати, народження відомих людей… Read More
Церковне свято сьогодні, 22 листопада. Розповідаємо, пам'ять яких святих вшановують православні віряни в цей день,… Read More