Чи будуть магнітні бурі 2 вересня?

Чи будуть магнітні бурі 2 вересня?

Магнітні бурі – це збурення геомагнітного поля Землі різної інтенсивності, які можуть тривати від кількох годин за кілька днів. При цьому геомагнітні коливання можуть негативно впливати на самопочуття літніх та метеозалежних людей.
Яким же обіцяє бути сьогодні?

За інформацією Центру прогнозування космічної погоди Національного агентства океанічних та атмосферних досліджень США, у п’ятницю, 2 вересня, суттєвих магнітних бур не очікується. Упродовж останніх 24 годин сонячна активність була на низькому рівні.

А ось фахівці Одеської обсерваторії Радіоастрономічного інституту НАН України попереджають: незважаючи не те, що сильної магнітної бурі сьогодні не буде, все ж таки можливі окремі збурені періоди.

Як повідомлялося раніше, перші дні осені зустрінуть нас досить сильною та затяжною магнітною бурею. Вона триватиме з 3 по 5 вересня з піком 3-4 вересня.

Основним рецептом захисту від магнітних бурь є здоровий сон та відпочинок. Крім того, слід знизити фізичні та психологічні навантаження, відмовитися від важкої, солоної та гострої їжі, кави та алкоголю.

Людям, які мають хронічні захворювання, слід придбати препарати, які допоможуть підтримати нормальний стан організму.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції