Шукаємо менеджера з продажу реклами

Про те, які тенденції наразі актуальні розповів ​ZEZMAN Holding – одеська компанія, зосереджена на трансформації міст світу на Phygital Ecosystems, що передбачає інтеграцію інноваційних рішень для підвищення якості життя мешканців.

Цифрові інструменти

Сектор будівництва продемонстрував надзвичайну стійкість і здатність до адаптації завдяки використанню будівельних технологій і зосередженості на сталому зростанні. Цей прогрес дав змогу галузі впроваджувати амбітні інновації. Будівельна галузь традиційно вважається сектором із повільним впровадженням технологій, однак переживає безпрецедентну революцію, яка стала відчутною в останні роки у світі, та Україні, попри війну.

Попит на інноваційні рішення став новою нормою, кардинально змінивши будівельну галузь. Одним із ключових факторів є широке впровадження моделювання будівель, революціонізуючи підхід керівників будівництва та персоналу до проєктів. Інтеграція будівельних технологій і програмного забезпечення охоплює всі етапи проєкту, від початку до завершення. Будівельні компанії все більше покладаються на цифрові інструменти для управління проєктами, такими як розклад, планування, оцінка та проєктування. Ці інновації дають можливість професіоналам у будівництві покращувати співпрацю, підвищувати ефективність і відповідати вимогам складних будівельних проєктів у будівельній індустрії, що постійно розвивається.

оселя до ремонту та після

Концепція Phygital Ecosystem

Після руйнівних наслідків війни концепція Phygital Ecosystem стала надзвичайно актуальною для відновлення міст. Вона дає змогу будувати не просто “нове”, а краще: технологічне, стале, комфортне та гідне життя для майбутніх поколінь. Це сучасна урбаністична модель, яка об’єднує технології, екологічні принципи та соціальну орієнтованість для створення комфортного, безпечного та ефективного середовища для життя. Наразі вона вже впроваджена у проєктах ​ZEZMAN Holding. Серед аспектів моделі, соціальна сталість та участь громади. Тобто інклюзивність, рівність доступу до послуг, безпека. Освіта, культура та охорона здоров’я стають частиною міського планування. А жителі беруть активну участь у розвитку міста через діджитал-інструменти, голосування, ініціативи. Цифровізація, що полягає у прийнятті рішенні у реальному часі та взаємодія через мобільні додатки. Це поєднання фізичного та цифрового світів. І звісно, що тенденції енергоефективності та екології, що полягають у відновлювальних джерелах енергії та зеленій архітектурі. Важливо, що цей підхід  не лише підвищує комфорт та якість життя мешканців, але й сприяє сталому розвитку міського середовища, роблячи українські міста більш сучасними та екологічно відповідальними.

Для прикладу, мобільний додаток ZEZMAN App – електронний кабінет, де у користувача в режимі реального часу є повна інформація про власний актив та стан фінансового рахунку, звіт про ефективність інвестицій, доступ до міських та домашніх сервісів у містечках від ZEZMAN Holding. Застосунок доступний на платформах: App Store, Google Play.

iphone, екологія

Екологічність проєктів

Існує зростаючий попит на застосування стійких заходів і екологічних практик при будівництві і це не про встановлення вертикального саду у вітальні, що не допомагає зменшити глобальні викиди CO2. Стале будівництво базується на мінімізації впливу будівель на навколишнє середовище, використанні ефективних матеріалів і процесів, які зменшують споживання ресурсів і викиди.

На ринку є багато нових стартапів, які працюють і розробляють стійкі матеріали та процеси, які приходять на зміну поточним, допомагаючи створити більш екологічну галузь. Біокліматичний дизайн, енергоефективність, нові стійкі матеріали, якість навколишнього середовища всередині приміщень або навіть інтеграція будівель із навколишнім середовищем співпрацюють, щоб зменшити індекс CO2 в атмосфері та таким чином зробити внесок у проєкт більш екологічного майбутнього в цьому секторі.

Штучний інтелект

У будівельній галузі штучний інтелект призводить до ряду сейсмічних зрушень, від автоматизації на об’єкті на основі штучного інтелекту до алгоритмів штучного інтелекту, розроблених для прогнозування та запобігання проблемам проєкту. Розроблені на основі великої бази будівельних даних, ці механізми на основі штучного інтелекту вже кардинально змінюють сектор, оптимізуючи управління проєктами, посилюючи механізми безпеки та усуваючи операційну неефективність.

Більша частина задач ШІ використовується для автоматизації повторюваних та рутинних завдань, залишаючи команди будівельників зосереджуватися на роботі, яка більше впливає на кінцевий результат. Наразі його використання переважно зосереджено на оптимізації управління ланцюгом поставок, управлінні запасами, оптимізації графіків проєктів і створенні безпечного досвіду роботи на місці для працівників. Однак, цей перелік точно буде вдосконалюватися та розширюватися.

Технології, управління ризиками та інфраструктурні інновації є ключовими для того, щоб пережити кризу, створювати майбутнє і бути конкурентоспроможним. І якщо звично, що Україна відстає у використанні певних світових тенденцій, то наразі ми бачимо тренди 2024-2025 року, які вже впроваджені у проєктах Одеської області. Житель може банально не помічати цього, бо комфорт не викликає додаткових питань. Однак глобально, ми бачимо передові проєкти під час війни у прифронтовому регіоні на прикладі ЖМ ARTVILLE та проєкту Gross Liebental.

Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі