Наше життя важко уявити без смартфона, який у свою чергу потребує регулярної підзарядки. І часто багато користувачів банально не витягують зарядні пристрої з розеток, від'єднуючи тільки сам гаджет. Чи правильно це?
Існує багато думок з цього питання, але більшість фахівців сьогодні сходяться в думках про те, що час від часу ви можете залишати зарядний пристрій в розетці без телефону. Водночас довкола цього з’явилося чимало міфів. Давайте розглянемо деякі з них щодо відповідності істині.
Звичайно, помилково вважати, що зарядний пристрій, підключений до розетки без телефону, зовсім не споживає. електроенергію. Однак, це мінімальне споживання. Так, якщо ви не вимикатимете зарядку з розетки протягом усього року, то намотаєте близько 1,3 кіловати. Тому сильно хвилюватись із цього приводу не варто.
Це один із найпопулярніших міфів що «гуляють» на просторах інтернету. Хоча частка правди в цьому все ж таки є: адже середній термін служби звичайного такого пристрою становить 50 тисяч годин (2 тисячі діб або близько 6 років). Але це означає, якщо ви постійно вимикатимете зарядку з розетки, то зможете продовжити термін служби на рік-два. Але чи є у цьому сенс?
Читайте також: Забудьте про домашні експерименти – коли варто звернутися до хімчистки
Із цього приводу існує безліч відвертих «страшилок», наприклад, що зарядний пристрій може спалахнути або навіть вибухнути. Але таке може відбутися тільки в тому випадку, якщо розетка або дуже стара, або несправна, або різкий стрибок напруги. Не варто залишати в розетці надовго заряджання невідомих виробників, які можуть використовувати неякісні матеріали.
Але якщо у вас оригінальний зарядний пристрій або сучасна розетка із вбудованими USB-портами, то боятися нема чого. Остання, до речі, не що інше, як сучасна зарядка, вмонтована у стіну.
Якщо у вашому будинку є маленькі діти або домашні тварини, краще вимикати зарядний пристрій із розетки та ховати його подалі. Навіть коли зарядка працює пасивному режимі, тобто. підключена до розетки без телефону, вона становить загрозу для дитини. Наприклад, малюк, кіт або собака можуть просто перекусити шнур, і не врятує навіть дуже хороша ізоляція. Також діти часто запихають у роз’єм різні металеві предмети. На виході сила струму становить близько 2А, а напруга – 5 Вольт.
Читайте також:
Джерело: ТСН
В Одесі можуть розпочати примусову евакуацію неправильно припаркованих авто вже у травні. Водіям доведеться сплачувати… Read More
Розвиток промислових квадрокоптерів тісно пов'язаний із зростанням потреби в ефективній та безпечній розвідці місцевості, інспекції… Read More
В Одесі після зимової консервації знову запрацював фонтан на Театральній площі біля Оперного театру. Його… Read More
Завтра, 4 квітня, в Одесі на Соборній площі розпочнеться демонтаж дитячого майданчика. Про це попереджає… Read More
У п'ятницю, 4 квітня 2025 року, в Одесі та Одеській області очікується відносно тепла погода… Read More
Громадська організація «Деколонізація. Україна» оновила перелік населених пунктів, які, на думку активістів, необхідно перейменувати у… Read More