Жоден Новий Рік, день народження чи будь-яке інше значуще свято не обходиться без подарунків. При цьому природно, що навіть невеликий, але красиво упакований сувенір здатний створити більше приємних емоцій тій людині, котрій він призначається. Саме тому після покупки презенту варто задуматися про те, як його оформити за допомогою спеціально декору.
Безперечно, пакування для подарунка можна купити в готовому вигляді. Але є й інший варіант зробити її самостійно. Для цього сьогодні існує безліч різних виробів та декору, а придбати їх можна, не відходячи від домашнього комп’ютера, наприклад, у спеціалізованому інтернет-магазині Belany.
Традиційні види упакування
Під час вибору подарункового впакування варто враховувати різні фактори. У тому числі вік та стать людини, якій буде презентовано річ, тип та габарити виробу, особливості свята тощо.
При цьому найпоширенішими варіантами оформлення презентів є:
- Картонні коробки. Найбільш практичний варіант, адже всередину можна покласти абсолютно будь-яку річ: від годинника або парфумерії до величезної м’якої іграшки. Сьогодні такі коробки пропонуються у величезному асортименті моделей, що відрізняються за формою, висотою, а також варіантами оформлення. Додатково їх можна декорувати за допомогою стрічок та глянцевого паперу, фарб та маленьких сувенірів.
- Папір. Ще один спосіб, що має попит. Як правило, його використовують для оформлення подарунків у тому випадку, якщо придбаний презент уже запакований у коробку. Цей папір може мати матову або глянцеву фактуру, а варіантів її колірного та стилістичного оформлення безліч. Крім того, пергамент підходить для створення оригінальних пакетів, кошиків та інших виробів, за допомогою яких можна замаскувати презент. Як правило, її додатково прикрашають стрічками, бантами та іншими дрібницями.
- Крафт-папір. Різновид попередньої продукції. Для неї характерні особлива міцність та нейтральність стилістичного оформлення. Завдяки цьому вона є універсальною. Додатковими елементами такої упаковки можуть бути нитки та аплікації, вирізки з глянцевого паперу і навіть фотографії.
Також варто згадати про подарункові пакети. Це універсальний варіант упакування презентів. Завдяки широкому асортименту ця продукція підійде для того, щоб вручити близькій та дорогій людині практично будь-який презент. Пакети відрізняються за габаритами, матеріалами виробництва, висотою та іншими якостями. До того ж, їх завжди можна доповнити різними декоративними елементами.
Нестандартні різновиди пакувальних виробів
До них можна віднести:
- скляну тару у вигляді келихів, банок, куль та ваз. Нехай така упаковка виключає ефект сюрпризу, проте робить подарунок по-справжньому ефектним;
- плетені вироби. Для їх виготовлення можуть використовуватися натуральна лоза, гілки та кора дерев, квіти та навіть штучний ротанг;
- дерев’яні коробки. Як правило, для їх виробництва використовують цінні сорти деревини, тому це один із найкращих варіантів для того, щоб презентувати дорогий аксесуар, наприклад годинник.
Також останнім часом популярність стала набирати подарункове пакування з жерсті. Як правило, її використовують з метою оформлення елітного алкоголю та тютюнової продукції, рідкісних сортів чаю чи кави. Виготовляється у вигляді туб для пляшок, баночок для сипких товарів, контейнерів для цукерок та інших солодощів.