Новини Одеси та Одеської області

Стейблкоіни: секрет стабільності криптовалюти Tether

Стейблкоіни: секрет стабільності криптовалюти Tether

Tether є цифровим активом, що випустила компанія розробник Tether Limited. Тезер є стейблкоїном за заявами самої компанії. Американські долари, що знаходяться на рахунках Tether Limited стали підтримкою для цифрового активу. Це надає віртуальним монетам стабільність, тому як курс електронного активу прив’язаний до національної валюти США.

Tether має скорочене означення USDT — тут закладено літери американського долару. В онлайн-обмінниках можна купити тезер за гривні за вигідним курсом. Даний цифровий актив розроблено на платформі, що є надбудовою блокчейну биткоіна.

Tether: визначення та характеристики

Статус стейблкоїна означає стабільність цифрового активу. Такий статус можливий через гарантування забезпечення віртуальної валюти цілком реальним доларом. Tether Limited впродовж подальшого часу розробила та випустила ще ряд цифрових активів, що прив’язала до японської єни, китайського юаня, євро, а також до еквіваленту тройської золотої унції. Але тезер є самим популярним коїном у інвесторів та біржових трейдерів.

Які переваги відрізняють Tether від других криптовалют:

  • стабільність курсу;
  • безпека при проведенні транзакцій;
  • гарантія від ризиків різкого падіння цифрового активу.

Тезер не має власного блокчейну, транзакції здійснюються за допомогою інших децентралізованих систем. Кількість токенів можна перевірити на блокчейні біткоїна, використовуючи стандартні інструменти, що є в загальному доступі. Тезер можна придбати за фіатні гроші у компанії-виробника токенів. Tether Limited оголошує наявність цифрових монет на власному сайті. Доступні до придбання активи працюють за протоколом Omni Layer. Частина емісії приналежна до платформи Ethereum.

Переваги Tether

Криптовалюта має низку переваг, що робить цифровий актив привабливим для інвестицій. Такі вкладення можуть принести пасивний дохід через деякій час. Які головні плюси коїну від Tether Limited:

  • прозорість розрахунків;
  • доступ до актуальної інформації про актив;
  • відсутність значних коливань курсу;
  • співпраця з будь-якими електронними гаманцями;
  • низька комісія при переводах.

Забезпечення американською національною валютою робить USDT стабільним на криптовалютному ринку. Завдяки цій якості тезер має популярність при розрахунках. Також Tether торгується на будь-яких площадках — криптобіржах, P2P платформах, обмінниках.

Актуальна інформація ЗА Одесу у нашому Telegram каналі! Новини, фоторепортажі та історични факти про Одесу.
Читайте нас у Viber! На каналі «Комуналка» розповідаємо про комунальні платежі, тарифи, пільги та субсидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини
Вибір редакції
Повідомити про помилку
Текст, який буде надіслано нашим редакторам: