Бізнес-завдання внутрішнього готельного туризму – виграти конкуренцію за залучення відвідувачів. Найчастіше недороге будівництво та гарне обслуговування об’єкта з прийнятними цінами приваблює стабільний приплив гостей. Якщо довго будувати готель із важких та дорогих матеріалів із мармуровими сходами та золотими люстрами просто на березі моря, то можна не дочекатися прибутку.
Але є й інший варіант планування готельного бізнесу – швидко збудувати з легких матеріалів каркасну будівлю в сучасній архітектурі та стилістиці. Турист із нормальним естетичним смаком між помпезним готелем із засліплюючою позолотою та простим, стильним та затишним номером у міні-готелі, вибирає друге.
Побудувати привабливу готельну будівлю за короткий термін можна із СІП-панелей, виготовлених в Україні. Ознайомитись з технологією, особливостями та можливостями актуального, сучасного методу можна на сайті виробника основного будівельного матеріалу та робіт за адресою https://lighthouse.kyiv.ua/ru/stroitelstvo/doma-iz-sip-panelej де є основна інформація для прийняття рішення.
Причини логічного вибору
Логіка правильного бізнесу в тому, щоб знижувати витрати та піднімати прибутковість. Простий аналіз призводить до висновку, що невеликий готель на кілька номерів для місцевого туризму треба будувати швидко, недорого та просто. Тільки так можна сподіватись на успіх у справі.
Список позитивних аргументів складається з десятків позицій, але для ухвалення рішення достатньо взяти до відома хоча б три основні:
- Вартість будівництва. Нескладно уявити різницю у цінах на матеріали, якщо порівнювати легку СІП-панель та масивний набір важкої цегли, бетону, граніту. Очевидний виграш відбивається на собівартості. Каркасний готель за канадською технологією можна побудувати «під ключ» за 3-6 місяців, а цегляний будинок на глибокому монолітному фундаменті будують роками та інвестують у матеріали та працю будівельників значні капітали.
- Швидкість отримання результату. СІП-панельний готель на 10-20 номерів можна здати замовнику до початку літнього туристичного сезону, якщо укласти договір та розпочати процес закладання з осені. Кам’яну будівлю в 2-3 поверхи для прийому 20-40 гостей до повної готовності доведеться будувати, як мінімум, два теплі сезони;
- Мала вага СІП-панельної архітектури не є ознакою ненадійності конструкції. Півстолітній досвід каркасного будівництва наочно доводить міцність та стійкість легких, теплих СІП-панельних будівель.
А ще важливо знати, що компанія Лайт Хаус пропонує найвигідніший варіант обслуговування інтересів замовника – комплексний процес, що включає:
- виробництво основного будівельного матеріалу – СІП-панелі;
- проектування архітектурного вигляду та конструкції;
- повне комплектування процесу відповідно до технології;
- будівництво коробки та даху;
- інженерні роботи;
- оздоблення та дизайн;
- наповнення корпусними меблями власного виробництва.
У результаті готель із СІП-панелей «під ключ» обходиться на 20-30% дешевше за всі інші варіанти.