Новини Одеси та Одеської області

Блефаропластика: за і проти

Блефаропластика: за і проти

Пластика повік, яка по іншому називається блефаропластикою, дуже поширена серед пацієнтів пластичних хірургів. За допомогою цієї процедури вирішується велика кількість проблем, пов’язаних з естетичними недоліками. Але навіть в найкращої процедури відзначаються як переваги, так і недоліки. Блефаропластика не виняток, тож варто розібрати все детальніше.

Загальні переваги

Частіше всього пацієнти погоджуються на блефаропластику через опущення повік та появу мішків під очима. Ці зовнішні недоліки не можна назвати критичними, але з ними людина виглядає на 10 або на 15 років старшою. Тож основні переваги блефаропластики спільні для всіх її різновидів:

  • процедура дозволяє повернути молодість та зовнішню привабливість;
  • в результаті корекції повік погляд стає більш виразним та відкритим;
  • обличчя стає естетично гармонійним.

Блефаропластика належить до малоінвазивних методів лікування, тому її проведення не займає багато часу — приблизно 1 – 2 години. При цьому виписують додому в день операції. Реабілітація теж проходить досить швидко, тож всім, кому потрібна блефаропластика, варто перейти за посиланням https://platinumlaser.com.ua/plastyka-oblychchya/blefaroplastika-plastika-povik/ і записатись на консультацію до лікаря.

Види блефаропластики та основні переваги

Під загальною назвою «блефаропластика» приховуються різні техніки виконання цієї процедури. Кожна з них має свої ключові «за»:

  1. Пластика нижніх повік — дозволяє видалили надмірну кількість шкіри, зробити перерозподіл жирової клітковини під очима та прибрати мішки під очима.Транскон’юнктивальна пластика повік — різновид пластики нижніх повік, безшовна методика, яка дозволяє прибрати мішки під очима і водночас без рубців, навіть якщо малопомітних.
  2. Пластика верхніх повік — виконується задля видалення зайвої шкіри та її підтяжки, за необхідності корегуються м’язи в цій області з ціллю усунення дряблості.
  3. Кругова блефаропластика — комплексна процедура, направлена на усунення дефектів на верхніх та нижніх повіках, частіше всього виконується в декілька етапів за одну операцію.
  4. Кантопластика — виконується з метою зміни розрізу і форми очей завдяки підняттю вгору зовнішніх кутиків очей.
  5. Євроблефаропластика — зворотна процедура, за допомогою якої азіатського типу очі починають виглядати як європеоїдні, і все завдяки зовнішнім складкам, які формуються на верхніх повіках.
  6. Периорбітопластика — комплексна процедура, яка направлена на усунення багатьох вікових змін, що утворюються в районі лоба, щік, середньої частини обличчя, нососльозової борозни.

Блефаропластика

Недоліки блефаропластики

За наявності належних знань та досвіду у лікаря ризик виникнення ускладнень мінімальний. Але все ж варто знати можливі недоліки пластики повік:

  • не видно одразу результати, а через 3 – 4 тижні після операції, коли шкіра повністю регенерується;
  • в післяопераційний період може спостерігатись біль, набряк та інші дискомфортні відчуття;
  • сухість та асиметрія очей (через недосвідченість хірурга);
  • бактеріальні та запальні ускладнення (за неналежного догляду).

У деяких випадках процедура не може проводитись через протипоказання, тому обов’язково перед операцією потрібно проходити загальне обстеження.

Висловіть вашу думку. Це важливо.
Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Ще за темою
Всі новини

купить квартиру в Одессе

Вибір редакції