Вода життєво потрібна нашому організму для нормальної роботи. Але яка найкорисніша? На це питання відповідають спеціалісти-нутриціологи.
Фактично всі біохімічні процеси в нашому організмі відбуваються у водному середовищі: саме вода розчиняє та виводить токсини, доставляє клітинам поживні речовини, регулює температуру тіла та в’язкість крові. Також вона потрібна для обміну речовин.
Так, щодня нам потрібна достатня кількість води. Але не слід забувати і про якість.
Найголовніше – вода має бути чистою. Зараз є дуже багато сучасних фільтрувальних систем, що дозволяють чудово очистити воду.
Вода має бути збалансована за своїм хімічним складом, тобто мінералізованою. В ідеалі вона повинна містити калій, кальцій, магній, натрій та інші елементи, що беруть участь у обміні речовин.
До того ж вода повинна бути біодоступною та живою, щоб проникнути в клітину, розчинити та вивести токсини. Саме така вода не викликає набряків та насичує клітину поживними речовинами, виступаючи як засіб очищення. Крім того, вона заряджає тіло енергією та покращує якість життя.
Біодоступна та жива вода – це слаболужна та негативно заряджена рідина, що має негативний окисно-відновний потенціал. Саме такi характеристики має вода з найкращих лікувальних джерел світу.
Нашому організму потрібно стільки води, скільки він втрачає. Тут все залежить від самого організму та конкретної ситуації.
У середньому доросла людина втрачає від 1,5 до 2 літрів води на день шляхом дихання, травлення та потовиділення. І щоб уникнути зневоднення втрату цієї рідини необхідно заповнювати.
Жителі регіонів зі спекотним кліматом, а також спортсмени повинні споживати ще більше води. Також слід враховувати вік, вагу, клімат та спосіб життя людини.
Фахівці рекомендують випивати на день здоровій дорослій людині близько 35 мл води на 1 кг маси тіла. Таким чином, для людини вагою 50 кг щоденна потреба у воді становить близько 1,7 л, для 60 кг – 2,1 л.
Читайте також: Чи можна пити кип’ячену воду?
У сучасному світі стабільний та швидкісний інтернет дуже важливий для виконання бізнес-завдань та повсякденного користування.… Read More
В Одесі правоохоронці затримали завідувачку одного з відділень "Дитячої міської клінічної лікарні №3". Її підозрюють… Read More
22 листопада 1954 року, тобто рівно 70 років тому «скопитився» Андрій Януарович Вишинський. «Фі!», —… Read More
У частині Приморського району Одеси у п'ятницю, 22 листопада 2024 року, тимчасово відключать воду. Причина… Read More
В ЮНЕСКО дали відповідь на гучний «Одеський лист», в якому противники деколонізації топонімів, названих на… Read More
Завтра, у п'ятницю, 22 листопада 2024 року, в Україні та, зокрема, в Одесі та Одеській… Read More