Дитячий колектив Витоки
Шукаємо менеджера з продажу реклами

На початку ж війни багато хто з односельців, отримавши запрошення на перший благодійний концерт «Мистецький фронт – для ЗСУ», дивувався: «Як можна співати, коли в країні війна, коли гинуть наші сини й доньки?».

— А за що воюють наші воїни? – запитували у відповідь Світлана і Сергій Олійники. – Воюють за землю, за нашу культуру, за нашу національну ідентичність. Ми маємо засвідчити, що українська культура є, пульсує і живе. А отже, є Україна, є ми з вами!

Сергій – директор Загнітківського Будинку культури, Світлана – художній керівник.

Концертна програма таки прозвучала тоді при велелюдді та за участі 14 перших воїнів-земляків, які пішли боронити Україну: всі вони свого часу були зірками на рідній сцені.

Благодійні концерти задля ЗСУ

Жіночий гурт Майстриха

Аматори сцени – дитячий колектив «Витоки», жіночий гурт «Майстриха», чоловічий гурт «Дебют», група «Гармонія» — дали вже шість благочинних концертів: в Шершенцях, Олексіївці, в Кодимі, у загнітківському парку та на сцені свого культурного закладу. Ярмаркували, розставивши кіоски з традиційними загнітківськими стравами, знайомили гостей з автентичною культурою, розповідаючи про традиції і обряди та збагачуючи благодійну скриньку.

Зароблені 25 тисяч гривень передали волонтеру земляку Юрію Ковбелю. Кошти складали на два авто для ЗСУ — одну машину вже відправили на передову. 

В репертуарі колективів — понад 200 українських пісень. Нині вони готуються до сьомого мистецько-благодійного заходу. А ще долучаються до всіх добродійних справ, які проводить село: плетуть захисні сітки, готують консерви, збирають посилки.

— Акція триватиме до Перемоги України. А потім наш фронт перейде на мирні рейки, аби з новою силою зазвучала наша українська пісня! – запевняє Сергій.

«Від кулі Янгол захистить крилом, на спаленій землі розквітнуть квіти, і буде мирне небо за вікном, і усміхнуться сонцю діти!» – оселяється у серцях людей пісня митців Загнітківського Будинку культури.

Читайте також: Як у Рені з будь-якого одягу роблять вишиванку за допомогою бісеру

Підписатися
Сповістити про
guest
0 коментарів
Зворотній зв'язок в режимі реального часу
Переглянути всі коментарі