Статті

Цифран: ефективний антибіотик із широким спектром дії

Антибіотик – препарат, який використовується в лікуванні та профілактиці інфекції, що має бактеріальну природу. Ці ліки знищують бактерії та зупиняють процеси їх розмноження.

Антибіотики не усувають вірусні інфекції. Не варто вживати їх, якщо хвороба перебігає в легкій формі і організм сам справляється з мікроорганізмами, що спричинили хворобу. Такі лікарські засоби призначені для того, щоб лікувати гострі та хронічні бактеріальні інфекції, їх призначають у післяопераційний період через високий ризик виникнення ускладнень. Іноді антибіотики виписують із метою профілактики.

Групи антибіотиків

На сьогодні в аптеці можна знайти чимало антибіотиків різних груп, таких як:

  • пеніциліни;
  • цефалоспорини;
  • аміноглікозиди;
  • тетрацикліни;
  • макроліди;
  • лінкозаміди.

Кожна група впливає на певні мікроорганізми. Тому для правильного призначення антибіотику лікар має направити вас на спеціальний аналіз, який визначить збудник інфекції. З огляду на результат цього аналізу буде дібрано найправильніше лікування.

Як використовувати ліки?

Добирати антибіотик, визначати його дозу та термін лікування може лише фахівець. Вживайте ліки в запропонованих лікарем дозуваннях і формах. Слід дотримуватися терміну лікування, навіть якщо ваш стан помітно покращується до закінчення вживання антибіотиків. Переривання терапії загрожує виникненням резистентності до препарату. Це означає, що наступного разу цей препарат не дасть належного ефекту, мікроорганізми стануть стійкими до нього. Не забувайте вчасно вживати дозу ліків, а якщо ви раптом пропустили їх вживання, випийте таблетку відразу як згадайте про пропущене вживання.

Чи потрібно вживати пробіотик?

Під час лікування препарат вбиває не тільки мікроорганізми, що провокують захворювання, але й бактерії, що є в самому організмі, які є важливими для виконання всіх життєво важливих функцій. Пробіотики відновлюють кількість бактерій, їх призначають як під час лікування антибіотиками, так і після нього.

Для лікування багатьох бактеріальних інфекцій застосовується антибіотик широкого спектру дії Цифран.

Як він діє?

Препарат належить до фторхінолонів, до його складу входить ципрофлоксацин. Цифран має широкий спектр дії, тому може бути використаний у лікуванні інфекційних захворювань, викликаних різними збудниками. Проте лікарський засіб не впливає на бактерії, що є в центральній нервовій системі. Його можна придбати як краплі вушні та очні, гелі для очей, інфузійні та ін’єкційні суміші, пігулки. Препарат зупиняє процес розвитку мікроорганізмів, ефект після його застосування настає дуже швидко, бактерії практично не адаптуються до Цифрану.

У яких випадках застосовується?

Препарат призначають при інфекціях дихальних шляхів, бронхітах, пневмоніях, інфекційних плевритах, емпіємах та інших захворюваннях легень. Ефективний при інфекціях ЛОР-органів та сечостатевої системи, очних інфекціях.

Якщо у вас залишилися питання, ви можете отримати консультацію лікаря МІС Аптека 9-1-1 за телефоном. При замовленні препарату в інтернеті доставка товару здійснюється безкоштовно.


Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем та прочитайте інструкцію.

Share

Recent Posts

  • Статті

Маленька історія про великі серця: як вчителька з Херсону та її учні наближають перемогу

Ця історія про учнів херсонської школи та їхню вчительку Олену, які підтримують українських захисників на… Read More

2024-11-22
  • Новини партнерів

Готуємося до Нового року та Різдва: як вибрати ідеальний подарунок для дитини

Новорічні свята вже не за горами. Саме час задуматися про подарунки. Кожна дитина вірить у… Read More

2024-11-22
  • Новини

На Одещині зафіксовано небезпечну інфекцію

Поблизу села Комишівка Саф'янівської громади Ізмаїльського району зареєстровано спалах африканської чуми свиней (АЧС). Це вже… Read More

2024-11-22
  • Новини

В Одесі сильний вітер повалив дерева та рекламні щити (фото)

Сьогодні, 22 листопада, в Одесі спостерігається потужний вітер, що призвів до падіння дерев та пошкодження… Read More

2024-11-22
  • Статті

Реабілітація за власний рахунок: чому ветерани залишаються сам на сам зі своїми проблемами

Руслан Тимченко пішов серед перших захищати Україну добровольцем. Спочатку потрапив на Миколаївський напрямок, потім –… Read More

2024-11-22
  • Статті

В Одеському педуніверситеті великі конкурси: що ще змінилося у виші під час війни

Викладачі проводять лекції в бомбосховищах, студенти навчаються з окопів, але конкурси та престиж вишу зростають,… Read More

2024-11-22