Сьогодні ні в кого з нас не повинно бути сумнівів в тому, що доглянуті й красиві нігті є значною прикрасою рук. Користуючись послугами салонів краси або переглядаючи різні аксесуари для манікюру, ви напевно не раз стикалися з пристроєм під назвою манікюрний фрезер.
Все частіше виявляється, що купити фрезер для манікюру – велика проблема, тому ось декілька порад для правильного вибору.
Як працює фрезер?
Принцип роботи манікюрного верстата простий. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати відповідний сталевий різак (з пісочним, керамічним або алмазним покриттям) і підключити його до пристрою. Потім надіньте на кінчик одноразовий абразивний ковпачок з обраним ступенем градації й готово. Залишається тільки включити пристрій, виставити рівень швидкості та приступити до роботи.
Однак потрібно бути обережним, адже хвилинна неуважність або невміле поводження з приладом можуть стати причиною незначних ранок навколо нігтів.
Технічні параметри професійних фрезерних верстатів для нігтів
Вибираючи пристрій, слід в першу чергу звертати увагу на його технічні параметри. Від них залежить термін служби пристрою, а також комфорт і якість вашої роботи. При виборі фрезера для салону слід враховувати наступне:
- Потужність — це дуже важливий параметр. Потужність різака залежить від потужності пристрою. Взагалі на ринку можна знайти фрезерні машинки вже потужністю 40 Ватт. Однак, якщо ви шукаєте пристрій, що підходить ще й для подологічних цілей, вибирайте фрезерний верстат з мінімальною потужністю 50 Ватт. Також доступні ексклюзивні моделі потужністю 100 або 200 Вт. Це рішення для вимогливих клієнтів.
- Обороти. Шукайте пристрій, що забезпечує не менше 20000-30000 оборотів в хвилину. Це мінімум для хорошого фрезера. Кращим рішенням є пристрої, в яких можна регулювати обертання. При роботі маленької фрезою можна встановити більш високу швидкість.
- Крутний момент фрезера — чим більше крутний момент, тим більше сила, з якою взаємодіє інструмент. На практиці більший крутний момент означає, що навіть на менших обертах пристрій працює безвідмовно і немає побоювань, що фрезер зупиниться, наприклад, на мозолистому епідермісі.
- Ергономічна ручка. Від того, як спрофільована ручка фрезерного верстата, залежить комфорт роботи. Рукоятка повинна бути стійкою, добре лежати в руці й не перегріватися під час роботи.
- Головка — хороше рішення. Це головка з функцією поворотного замка, яка дозволяє швидко міняти фрези.
- Регулювання напрямку повороту. Рекомендуються моделі, що дозволяють встановити поворот вправо і вліво. Ця функція значно полегшує роботу над укладанням нігтів.
- Фрези для пристрою. Фрези високого класу коштують дорого, але відрізняються високою міцністю і робота з ними більш комфортна.