Статті

У пошуках бензину: як проводять свій вихідний одесити

Дефіцит палива та необхідність заправити свій автомобіль змушують одеситів приймати участь у справжніх квестах: треба знайти місце, де бензин продають, встановити програму мережі АЗС, а потім відстояти довгу чергу.

Пересепський міст, заправка “Окко”, кажуть, що 95-го бензину вистачить до завтрашнього вечора. Ціна –  52 грн за літр, при цьому придбати паливо можна лише через програму «Фішка». Заправляти можна через кожні три години

Заправка WOG також черга. Ціна бензину на цій АЗС – 51 грн за літр, дають за готівку та по талонах, але кажуть, що вистачить його лише на 100 машин і все.

На «Окко» за один раз можна заправити 15 літрів. Люди виявляють креатив, завантажують додаток «Фішка» на мобільні телефони своїх родичів і одразу з двома або трьома телефонами йдуть до каси заправки.

Оператори поки що з розумінням ставляться до подібної винахідливості клієнтів та заплющують очі на цю хитрість. Є ті, хто нахабно “типається” поза чергою, поліція, яка чергує на місці, робить таким водіям зауваження. Поки що чемно. Пенсіонери за кермом просять молодь допомогти скачати програму, загалом усі допомагають один одному, і це тішить.

У мережі WOG у бак можна залити щонайбільше 20 літрів на одну машину.

Автомобілісти підказують один одному, хто і де бачив бензин. Багато людей приходять без авто та займають чергу до заправок.

З’явилася інформація, що бензин на заправці UPG. Але запізнюємося. На АЗС вже пусто – паливо закінчилося.

Як немає його вже й на «Сокарі».

Зараз на вулиці вже досить жарко, але багато водіїв економлять бензин, тому не включають кондиціонер у машині. Інші перевищують швидкість – намагаючись рухатися в рамках 80-90 км/год, там двигун витрачає найменше палива. Але в умовах постійних циклів розгону та гальмування на міських вулицях така система навряд чи буде ефективною. Краще, навпаки, суворо дотримуватись швидкісного режиму – тоді автомобіль потрапляє у «зелену хвилю» і рухається з постійною швидкістю.

Різка нестача пального в країні настала після руйнування рашистами Кременчуцького нафтопереробного заводу — найбільшого в Україні. Відновити роботу, вважають фахівці, підприємство не зможе як мінімум до кінця року. До того ж агресор завдав безліч ракетних ударів по українських нафтових базах.

Ще на тему:

 

Share
Редакция

Редакция «Одесской жизни». Пишем о том, что происходит в городе, замечаем важные детали и знакомим вас с интересными людьми.

Recent Posts

  • Статті

Квітуча надія: як вулиці Одеси залишаються прекрасними навіть під час війни (фоторепортаж)

Липень в Одесі, як завжди, спекотний. Чи з цією клятою війною ми вже забули, що… Read More

20-07-2025 в 23:10
  • Новини

Хмарно, але без дощу: погода в Одесі 21 липня

У понеділок, 21 липня 2025 року, в Одесі та Одеській області очікується мінлива хмарність без… Read More

20-07-2025 в 21:55
  • Статті

Історичні розкопки й очікування дощу: сім миттєвостей одеського тижня

От і ще один спекотний липневий тиждень позаду. Вулиці Одеси живуть в очікуванні – закінчення… Read More

20-07-2025 в 20:32
  • Новини

«Бусифікація» по-одеськи: ТЦК звинувачують у жорстокому побитті лікаря

В Одесі розгорівся черговий скандал за участю представників територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК… Read More

20-07-2025 в 19:31
  • Статті

Преображенська: вулиця, яка змінювала Одесу і змінюється разом із нею

Преображенська — одна з найзнаковіших вулиць Одеси. Вона не лише з’єднує райони та транспортні магістралі,… Read More

20-07-2025 в 18:32
  • Статті

Томографи є, але не для всіх? Що насправді відбувається у протипухлинному центрі Одеси

Гучні заяви про запуск нових томографів у Одеському протипухлинному центрі викликали хвилю обурення серед пацієнтів.… Read More

20-07-2025 в 17:33