Існує два класи стаціонарних міксерів - побутові та професійні. Різниця між ними не завжди помітна неозброєним оком, проте в процесі експлуатації відчувається чітко. Обидва варіанти підходять для домашньої кухні. Щоб зрозуміти, який краще купити, варто проаналізувати основні відмінності.
Якісний професійний міксер не може коштувати як простенький побутовий. На різницю у ціні впливають такі фактори:
Електронне керування, кришка для чаші, механізми захисту – все це дорожчає кухонний прилад. Можна підібрати модель дорожче як на 10-20 відсотків, так і в 5-10 разів.
Серед побутових міксерів багато малопотужних та середніх. Вони орієнтовані на невисокі навантаження та призначені для користувачів, які лише починають відточувати кулінарну майстерність. Вони стоять мотори на 200-300 Вт, тому витрата електрики невисокий. Можна готувати хоч щодня, сума у платіжках за електроенергію зміниться несуттєво.
Багато аксесуарів для досвідчених кухарів – з великим запасом потужності (від 500 Вт). Чим показник вищий, тим інтенсивніше обертаються насадки максимальної швидкості. Відрізняється вартість експлуатації та рівень шуму. Двигун працює голосніше.
Достаток насадок – характерна особливість пристроїв, які спочатку орієнтовані на домашнє використання. Крім віночків і гаків до комплектації може входити подрібнювач (блендер) або велика одинарна «збивалка».
У професійних міксерів у наборі менше аксесуарів. І всі вони — для збивання та змішування. Зумовлено це тим, що кваліфіковані кухарі рідко використовують міксер для сторонніх завдань. Наприклад, для подрібнення або шатківниці у них є багатофункціональний комбайн.
Кухонний девайс, який підходить для ресторанів та барів, можна включити хоч на цілу годину. За цей час він навіть не перегріється, оскільки комплектуючі підібрані саме для інтенсивної роботи.
Побутовий міксер краще не перевантажувати. Захистити його від передчасного зносу допомагає грамотний режим експлуатації – з невеликими перервами на охолодження та відпочинок. Наприклад, якщо потрібно збивати мус півгодини, доцільно розділити цикл на два підходи по 15 хвилин із паузою 5-7 хвилин.
У категорії професійних кухонних агрегатів такі три різновиди:
Побутові міксери роблять із металу (топовий та середній ціновий сегмент) та з пластику. Пластикові моделі привабливі для кулінарів-початківців, так як коштують дешево і легко миються.
Якщо в планах на найближче майбутнє фігурує монетизація кухарського таланту, краще один раз витратитись та придбати професійне рішення, якого вистачить на довгі роки.
Щоб зрідка радувати домашніх незвичайними ласощами, можна вибрати бюджетний побутовий міксер зі скромною комплектацією та базовими функціями. Для повсякденного приготування на велику родину підійде професійний міксер з дешевих.
З приходом весни все більше одеситів починають замислюватися не лише про оновлення гардеробу, а й… Read More
На Соборній площі «зник» інклюзивний дитячий майданчик. Працює техніка, територія огороджена, об’ява «Обережно, демонтаж!» відповідає… Read More
У п'ятницю, 4 квітня, близько 20:00 у Кривому Розі стався ракетний обстріл, внаслідок якого загинуло… Read More
У суботу, 5 квітня 2025 року, в Одесі та Одеській області очікується відносно тепла погода… Read More
В Одеській міській раді розглядають можливість створення єдиного департаменту шляхом об’єднання департаменту земельних ресурсів та… Read More
Американські ЗМІ поширюють припущення про можливу передачу під контроль Росії стратегічних об’єктів в Україні, зокрема… Read More