З 26 січня 2024 року на Старокінному ринку немає світла. Дефіцит електроенергії в електромережах плюс затяжна господарська суперечка між власниками та керівництвом ринку не залишають підприємцям надії на швидку появу електроенергії в торгових точках.
Велика частина магазинів продовжують працювати, використовуючи генератори. Неприємні запахи вихлопних газів і настирливий гул генераторів витісняють звичний колорит одного з найстаріших ринків Одеси. Підприємці та покупці змушені адаптуватися до нових реалій.
Складний вибір закрити магазин на Старокінному ринку чи продовжувати працювати став і перед керівництвом компанії.
Фірмовий магазин LogicPower на Старокінному відкрили 5 років тому. За цей час він став популярним у відвідувачів ринку. Крім того, це зручна для одеситів точка видачі товарів, замовлених на офіційному сайті компанії. Було прийнято рішення не закривати павільйон.
Перший час, сподіваючись на швидке вирішення конфлікту, для освітлення та опалення магазину встановили генератор потужністю 5,5 кВт. Потім порахували витрати на обслуговування і закупівлю палива. За тотальної економії витрати становили щонайменше 600 гривень на день.
Компанії, яка є провідним імпортером і виробником енергосилового обладнання в Україні, користуватися генератором на постійній основі, м’яко кажучи, не зовсім правильне рішення. Тому досить швидко знайшли вигідне та ефективне рішення, як забезпечити електроенергією свою торгову точку.
Обирали з поглядом на майбутнє. Так, щоб коли з’явиться світло, не оплачувати електроенергію за дорогими і постійно зростаючими тарифами.
Технічні фахівці LogicPower встановили на даху магазину 10 сонячних панелей, які здатні генерувати 5,7 кВт електроенергії на годину за оптимальних умов сонячного випромінювання.
Для автоматичного керування джерелами електроенергії (сонячні панелі, мережа або акумулятори) встановили гібридний інвертор для сонячних електростанцій потужністю 8 кВт. Вбудований Wi-Fi модуль забезпечує віддалений доступ до системи через мобільний додаток.
Два літій-залізо-фосфатних (LiFePO4) акумулятори ємністю по 100Ah забезпечують електроживлення магазину в темний час доби та в похмуру погоду.
За попередніми розрахунками установка СЕС окупиться через 1,5 – 2 роки.
Представник компанії розповів, що енергії, згенерованої сонячними панелями, вистачає для забезпечення всіх потреб магазину: освітлення, охолодження, трансляція рекламних роликів тощо.
У компанії впевнені, що встановлення комплекту сонячної енергосистеми стане позитивним прикладом для інших бізнесменів. Адже сонце – невичерпне джерело енергії, яке не підвладне жодним господарським суперечкам.
Інженери компанії LogicPower готові допомогти в проєктуванні сонячної електростанції та виборі ефективного обладнання для СЕС у вашому будинку, офісі або магазині.
*на правах реклами
В Одесі 49-річна водійка автомобіля «Ssang Yong» наїхала на жінку, яка переходила проїжджу частину і… Read More
Доброго ранку, друзі! Почніть свій день з посмішки - ми підготували для вас свіжу порцію… Read More
Привоз в останню декаду листопада: легкий дощик, «тяжкий» вітерець. Людей (чи так здалось) менше, аніж… Read More
Що святкують в Україні та світі 22 листопада. Історичні події, пам'ятні дати, народження відомих людей… Read More
Церковне свято сьогодні, 22 листопада. Розповідаємо, пам'ять яких святих вшановують православні віряни в цей день,… Read More
У п'ятницю, 22 листопада, магнітосфера Землі буде в спокійному стані. Магнітних бур не очікується. Read More