Смерть 4-річних двійнят в Одесі: що розповіли медики

Відомі деталі трагічної смерті двох чотирирічних дітей в Одесі. За версією медиків, ймовірною причиною трагедії стало отруєння невідомою речовиною, пише «Суспiйне Одеса».

Нагадаємо, в ніч на 14 травня в Одесі загинули двоє дітей, брат та сестра 2018 року народження. На думку правоохоронців, у смерті двійнят винна дитячий лікар, яку мама дітей знайшла за оголошенням. Відкрито кримінальне провадження.

Водночас у медиків є кілька версій, що могло спричинити смерть дiтей. І одна з них – соматичне захворювання.

Як розповів завідувач відділення анестезіології Одеської обласної дитячої клінічної лікарні Володимир Босенко, дівчинку доправили до лікарні близько четвертої години ранку у тяжкому стані, де вона пробула п’ять годин. Після інтенсивної терапії, зазначив лікар, було певне покращення стану, після чого дитину перевели на штучну вентиляцію легень. Близько десятої ранку у дівчинки зупинилося серце, і незважаючи на спроби реанімації, о 10:45 лікарі констатували смерть.

За словами лікаря, поставити остаточний діагноз було важко, оскільки дівчинка мала запальні зміни у складі крові. Також був токсикаційний синдром: у дитини була сіро-земляста шкіра, порушення периферичного кровообігу, нестабільна гемодинаміка, тому медики не виключали як харчове, так і отруєння хімічною речовиною.

Володимир Босенко також розповів, що лікарі проводили бесіду з матір’ю, намагаючись з’ясувати, чи донька вживала якісь препарати, але мати чіткої відповіді не дала. Водночас жінка почувала себе добре, не мала ознак захворювання. Розповіла вона медикам і про прихід медсестри.

«Вона черговому лікарю сказала, що сестра зробила укол протиблювотного препарату «Церукал», але він не міг привезти до того стану, з яким дитина потрапила до нас. Він жодного впливу протягом захворювання не мав. Препарат було введено у дозі, що відповідає дозі цього віку», – зазначив лікар.

Він зазначив, що до лікарні іноді потрапляють діти з отруєнням «Церукалом», проте з іншими симптомами і ці випадки не закінчуються летально. Також, за словами лікаря, до такого стану і не призвели б нітрати, які, здавалося б, могли утримуватись у овочах, які напередодні їли діти.

Читайте також:

Share
Редакция

Редакция «Одесской жизни». Пишем о том, что происходит в городе, замечаем важные детали и знакомим вас с интересными людьми.

Recent Posts

  • Новини

Магнітні бурі 22 листопада: чи є ризик для метеозалежних

У п'ятницю, 22 листопада, магнітосфера Землі буде в спокійному стані. Магнітних бур не очікується. Read More

2024-11-22
  • Статті

Який інтернет обрати під час відключень світла?

У сучасному світі стабільний та швидкісний інтернет дуже важливий для виконання бізнес-завдань та повсякденного користування.… Read More

2024-11-21
  • Новини

Завідувачку дитячої лікарні в Одесі викрили на хабарі

В Одесі правоохоронці затримали завідувачку одного з відділень "Дитячої міської клінічної лікарні №3". Її підозрюють… Read More

2024-11-21
  • Авторський блог

Андрій Вишинський — одесит на прізвисько «Ягуарович»: історія ката і «ланцюгового пса» диктатора

22 листопада 1954 року, тобто рівно 70 років тому «скопитився» Андрій Януарович Вишинський. «Фі!», —… Read More

2024-11-21
  • Новини

Частина Одеси у п’ятницю залишиться без води: кому потрібно зробити запаси

У частині Приморського району Одеси у п'ятницю, 22 листопада 2024 року, тимчасово відключать воду. Причина… Read More

2024-11-21
  • Новини

ЮНЕСКО відреагувала на звернення одеситів щодо збереження історичних пам’яток

В ЮНЕСКО дали відповідь на гучний «Одеський лист», в якому противники деколонізації топонімів, названих на… Read More

2024-11-21