Цього дня, 18 квітня, в Україні відзначають День пам'яток історії та культури. А ще сьогодні Міжнародний день пам'яток та історичних місць. Але це далеко не всі знаменні і пам'ятні події цього дня.
Це щорічна подія, встановлена указом президента України 1999 року. Ініціативу підтримали вчені та історики. Мета цієї пам’ятної події – змусити замислитись про важливість пам’яток історії та культури для українського народу.
Ви також можете дізнатися: Історичні одеські родзинки: а ви про це знали?
Це свято також відоме як День всесвітньої спадщини. Ідею його створення було винесено на розгляд під час симпозіуму в Тунісі, організованого Міжнародною радою з охорони пам’яток та історичних місць 1982 року. А вже через рік ООН затвердила Міжнародний день пам’яток та історичних місць як важливу подію, адже у світі існує багато різноманітних місць, які мають важливе значення у культурному чи історичному розумінні.
А ще 18 квітня в Україні святкують День заснування Товариства Червоного Хреста. Саме цього дня 1918 року у Києві відбувся перший з’їзд товариства завдяки старанням Маріїнської громади сестер милосердя.
Суспільство Червоного Хреста – це гуманітарна добровільна громадська організація, яка допомагає людям. Організацію було створено під час Першої світової війни. На той час вона також займалася створенням госпіталів та їдалень для військових, вела активну боротьбу з епідеміями.
Це веселе і нетипове свято, яке відрізняється жартівливою ідеєю – ви можете пофантазувати про те, як би ви обмінялися своїми турботами зі своїми домашніми тваринами. Цього дня ви можете, наприклад, попросити собачку принести вам капці, а ви за це похвалите улюбленця.
Читайте також: Підступні маніпулятори: як домашні тварини керують своїми господарями
Ця важлива подія була створена у 2008 році. У суспільстві закріпився образ, що аутизм пов’язаний лише з дітьми, але згодом діти дорослішають і потребують допомоги. Розлад аутичного спектра є станом нервової системи, що впливає на соціальне спілкування та взаємодію.
Це неофіційне свято найпопулярнішого інтелектуального хобі. Дату обрали не випадково, а на честь створення Міжнародного союзу радіоаматорів, що відбувся у Парижі 1925 року. Головна мета свята полягає у залученні фахівців та однодумців у сфері технологій до спільного навчання, розвитку, винаходів та досліджень.
Це творче та веселе професійне свято. Жонглери мають неймовірну спритність рук. Своє вміння вони використовують для того, щоб ритмічно підкидати та ловити різні предмети. Найчастіше жонглюють кульками. Ідея такої діяльності зародилася дуже давно, найімовірніше, у Стародавньому Єгипті
У суботу, 23 листопада 2024 року, в Одесі та Одеській області очікується прохолодна та вітряна… Read More
В Одесі встановлять 11 мобільних укриттів у місцях із великим скупченням людей. Рішення ухвалив виконавчий… Read More
Італія заявила про готовність підтримати відновлення Одеської області через реалізацію низки спільних проєктів. Це питання… Read More
Ця історія про учнів херсонської школи та їхню вчительку Олену, які підтримують українських захисників на… Read More
Новорічні свята вже не за горами. Саме час задуматися про подарунки. Кожна дитина вірить у… Read More
Поблизу села Комишівка Саф'янівської громади Ізмаїльського району зареєстровано спалах африканської чуми свиней (АЧС). Це вже… Read More