У даній статті ми опишемо найбільш популярні способи монтажу фасадів, торкнемося особливо обробки матеріалами, що часто використовуються для фасадів.
Монтаж фасадів будівель, незалежно від технології й розмірів споруди, що використовується, практично завжди пов’язаний з великими обсягами робіт. Проте грамотна реалізація проєкту, найімовірніше, виправдає себе довгими роками служби фасаду, привабливістю, а також затишком та теплом всередині будівлі. Детальніше про монтаж фасадів і ціни, можна дізнатись тут: https://krovly.com.ua/montazh-fasadov/
Облицювання декоративними панелями є одним з найпоширеніших у сфері капітального та приватного будівництва. Різноманітність панелей досить велика, але основними з них, які найчастіше використовуються, можна назвати звичайний і фіброцементний сайдинг, а також алюмінієві композитні панелі. Кожен із зазначених матеріалів має схожу технологію монтажу, причому з їх допомогою можна досягти імітації практично будь-якої структури природних матеріалів.
Монтаж алюмінієвих фасадів, як і інших панельних конструкцій, найчастіше здійснюють за системою «вентильований фасад», оскільки він найбільш раціональний у плані витрат на будівництво та подальшої економії на опаленні. Але за бажання може бути виконаний і без утеплення. Панельний фасад будівель монтують наступним способом:
Оздоблення природним або штучним каменем часто досить дороге, але дозволяє досягти прекрасних результатів у плані надійності, практичності та зовнішньої привабливості. Монтаж фасадного каменю виконують при вирівняних стінах, для чого може знадобитися демонтаж фасаду з колишнім оздобленням та штукатурка.
Установка може бути виконана методом кладки при використанні повнорозмірного кам’яного матеріалу (наприклад, клінкерної або білої силікатної цегли) або клейовим способом, якщо як обробний матеріал служить кам’яна плитка. Кладку каменю здійснюють впритул до «чорнових» стін традиційним способом. Монтаж облицювального каменю виконують на цокольну основу або на окремий фундамент. Оздоблювальний шар кріплять до перекриттів, що несуть, за допомогою анкерів, передбачених у кладці з кроком в 0,4-0,6 м по ширині і 4-6 рядів по висоті.
При необхідності між обробним шаром та перекриттями може бути прокладений шар утеплювача, у тому числі засипний. Кам’яну плитку монтують на фасад традиційним способом, використовуючи при цьому клейовий розчин для фасадних робіт.
Обштукатурювання фасаду, як і в першому випадку, може виконуватися з утепленням і без нього. Монтажний процес виглядає наступним чином:
Викладачі проводять лекції в бомбосховищах, студенти навчаються з окопів, але конкурси та престиж вишу зростають,… Read More
На узвозі Віталія Блажка стартує будівництво нової дренажної системи. У зв'язку з цим з 23… Read More
Ми живемо в час історичних подій. 10 років Революції Гідності, 20 років Помаранчевої революції, роковини… Read More
До керівництва підприємства звернулися співробітники обласної станції переливання крові з проханням здати кров для потреб… Read More
Новорічний настрій уже стукає у двері, а разом із ним — фантастичні подарунки від VARUS!… Read More
В Одеській області два співробітники районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки продавали військовозобов'язаним відстрочки. Read More