Цікава, дивовижна, яскрава – цей список синонімів стосовно Одеси можна продовжувати та продовжувати. Навіть залишивши поза увагою досить заштамповану фразу про “одеський колорит”, ми впевнено можемо сказати - дивитися тут є що.
Одесу знають здебільшого як морський курорт. І справді – пляжі тут чудові, проте поговоримо ми сьогодні не про них, а про популярні локації, які припадуть до душі всім туристам.
Говорячи слово “Одеса”, на думку спадає Дерибасівська і, само собою Потьомкінські сходи. Про ці візитні картки, мабуть, не знає лише лінивий, тому зупинятися на них немає сенсу, ми вважаємо. А ось про місця, які менш на слуху, але все одно заслуговують називатися популярними.
Відмінне місце, щоб сховатися від міської метушні і насолодитися спокоєм та умиротворенням. Колись Міськсад був справжнім осередком богеми Одеси – грав оркестр, поети читали вірші, а закохані зустрічалися і розлучалися.
Міський сад прекрасний у будь-яку пору року, але особливо – навесні та влітку, коли все зеленіє та розквітає. Тут же розташовані й знаменитий пам’ятник Леоніду Утьосову і, донедавна, стояли пам’ятники вигаданим персонажам книг Ільфа та Петрова Кісі Вороб’янінову та Остапу Бендеру. У березні минулого року вони переселилися з Міськсаду в м’ясо-молочний корпус одеського Нового базару.
Хто не знає про ринок “Привоз” в Одесі? Напевно, таких немає, адже це – по праву визначна пам’ятка міста та всього півдня України. Історія його безпосередньо пов’язана із зародженням торгівлі в Одесі і сягає корінням у 1827 рік. Назва швидше за все апелює до того, що на ринку торгували в основному привізним товаром з фур, коліс, возів і т.д.
Свіжі морепродукти, фрукти, овочі і, звичайно, колорит – тут можна не лише порядно “затаритися”, а й вдосталь спілкуватися. І, ясна річ, поторгуватися.
До речі, Привоз – це достаток від якого розбігаються очі і багато хочеться купити, тому якщо трапилося так, що у вас на карті закінчилися гроші, ви завжди можете скористатися послугою “Переказ грошей з картки на картку” і перекинути гроші з картки на карту.
Дюк де Рішельє – людина, яка доклала максимум зусиль до того, щоб Одеса ставала європейським містом. Театр опери та балету, наприклад, досить довго давав лише італійські вистави. Тут диригували Чайковський, Римський-Корсаков, Рахманінов, співала Соломія Крушельницька, танцювала Айседора Дункан. До слова, журнал “Форбс” включив Одеський театр опери та балету до списку найнезвичайніших пам’яток Східної Європи. Сама будівля театру виконана в стилі “бароко” – одним словом, дивитися тут є на що.
Тут варіантів теж маса – дельфінарій, ігрові центри, квест-кімнати, картинки, кафе. Дитина точно не залишиться “голодною” в плані вражень.
Нижче – топ цікавих місць, які точно сподобаються дітям.
Вечір 1 квітня став часом, коли російські агресори поновили свої атаки. Цього разу об’єктом нападу… Read More
У середу, 2 квітня 2025 року, в Одесі та Одеській області синоптики Гідрометцентру Чорного та… Read More
«Одеське життя» вирішило запитати як самих одеситів, так і мешканців інших міст, як вони ставляться… Read More
Філія «Інфоксводоканал» попереджає про аварійне відключення водопостачання в частині Одеської області 2-3 квітня 2025 року. Read More
В Одесі жартували: що таке «Гуморина»? Це 1 квітня, коли звідусіль приїжджають люди, які не… Read More
В Україні з'явилося нове кліматичне явище – «тропічні» ночі, коли температура повітря не падає нижче… Read More