Повербанки та зарядні станції допоможуть залишатися на зв'язку під час раптового відключення електроенергії, у подорожі або просто на прогулянці. Розповідаємо, що враховувати під час вибору повербанка і на які критерії звертати увагу.
Під час вибору повербанка насамперед потрібно звертати увагу на його ємність. Щоб визначити реальну ємність повербанка, від заявленої ємності слід відняти до 30 відсотків, яка з тих чи інших причин може бути втрачена в процесі експлуатації.
Далі, щоб розрахувати, скільки разів повербанк може зарядити ваш гаджет, отриману ємність акумулятора гаджета потрібно помножити на 1,5. Потім розділити ємність батареї повербанка на отримане число.
Розрахунки приблизні і на підсумковий результат впливає відразу кілька факторів.
Якщо повербанк буде використовуватися для підстраховки в міській інфраструктурі, а ввечері буде завжди доступна розетка, то радимо обирати легкий і компактний повербанк, ємністю від 5000 до 10000 міліампер на годину (мАг).
Якщо ж ви будете змушені перебувати в дорозі тривалий час, то варто розглянути пристрої з підвищеною ємністю акумулятора — від 30000 міліампер на годину і вище.
Слід також звернути увагу і на наявність швидкої зарядки та кількість роз’ємів у повербанка. Підготуватися до всіх форс-мажорних ситуацій, коли під рукою не виявиться потрібного кабелю, допоможе повербанк з роз’ємами type-C, micro-USB, lightning і USB-A.
Технології та можливості повербанків не стоять на місці. Сьогодні вони здатні заряджати не тільки смартфон, а й ноутбук, і навіть запускати автомобільний акумулятор, що сів.
Головне, на що потрібно звертати увагу під час купівлі повербанка для телефона — це кількість енергії, яку він може зберігати протягом тривалого часу.
Найкращі характеристики повербанка для смартфона — це ємність у межах 10000 мАг. Зазвичай її вистачає повністю зарядити смартфон і залишити до половини на наступний раз.
Планшет за своїми характеристиками близький до смартфона, однак через свої розміри, споживає трохи більше енергії. Те ж саме стосується і бездротових колонок.
Для планшета підійде пристрій, що має потужність понад 20000 мАг. Кабелі та роз’єми можна використовувати ті самі, що й для телефона. Для колонки повербанк можна купувати не надто великої ємності — до 10000 мАг. А якщо в колонці є вбудований акумулятор, то її саму за потреби можна використовувати як портативний зарядний пристрій.
Повербанки такого типу помітно більші і важчі. Зазвичай їхня ємність починається від 30000 мАг і вище, і видавати вони повинні потужність від 65 Ватт.
Така потужність видається через один порт Type-C. Решта портів видають значно менше.
Портативні зарядні станції — це великий і важкий повербанк. Він видає потужності понад 5-6 кіловат і може живити будь-які побутові прилади у квартирі.
Не виділяють шкідливих речовин, пожежобезпечні. Заряджаються від розетки 220 вольтів. Залежно від моделі, можуть заряджатися від сонячної енергії.
Ідеально підходять для живлення комп’ютерної та малопотужної техніки. Однак холодильник, водонагрівач або пральну машину не варто підключати до них без гострої потреби. Ця техніка споживає занадто багато потужності і швидко розрядить станцію.
Бувають стаціонарні та портативні. Стаціонарні можна використовувати тільки просто неба. У квартирі або інших житлових приміщеннях їх використовувати не можна, навіть якщо ви встановите їх на балконі.
На Соборній площі «зник» інклюзивний дитячий майданчик. Працює техніка, територія огороджена, об’ява «Обережно, демонтаж!» відповідає… Read More
У п'ятницю, 4 квітня, близько 20:00 у Кривому Розі стався ракетний обстріл, внаслідок якого загинуло… Read More
У суботу, 5 квітня 2025 року, в Одесі та Одеській області очікується відносно тепла погода… Read More
В Одеській міській раді розглядають можливість створення єдиного департаменту шляхом об’єднання департаменту земельних ресурсів та… Read More
Американські ЗМІ поширюють припущення про можливу передачу під контроль Росії стратегічних об’єктів в Україні, зокрема… Read More
У Ростові-на-Дону російський суд засудив до увʼязнення в колонії суворого режиму 23 полонених українців –… Read More