В Одесі повним ходом іде декомунізація та деколонізація. У ході цього процесу прибирають пам'ятники, перейменовуються вулиці. Розповідаємо, що робити мешканцям вулиць, які змінять назву: чи доведеться людям міняти паспорти та інші документи.
У Кабінеті міністрів України роз’яснили, що зміна документів у разі перейменування вулиці чи проспекту не потрібна, згідно із законодавством. Записи будуть змінені на актуальні лише під час обміну паспортом або зміною прізвища.
У той же час документи, що підтверджують право власності на нерухомість, розташовану на вулиці, залишаються дійсними. Свідоцтво про право власності, свідоцтво про право на спадщину, договір купівлі-продажу, дарування та інші документи зміни не вносяться.
Однак, якщо власник нерухомості захоче продати, подарувати або передати свою власність у спадок, то може звернутися до органу державної реєстрації прав на нерухоме майно із заявою про внесення змін до відповідних документів. Таким чином, нова назва вулиці буде вказана у документах на нового власника.
Раніше “Одеське Життя” писало в Одесі перейменують 200 вулиць та приберуть комуністичні та імперські пам’ятники (відео).
Ми живемо в час історичних подій. 10 років Революції Гідності, 20 років Помаранчевої революції, роковини… Read More
До керівництва підприємства звернулися співробітники обласної станції переливання крові з проханням здати кров для потреб… Read More
Новорічний настрій уже стукає у двері, а разом із ним — фантастичні подарунки від VARUS!… Read More
В Одеській області два співробітники районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки продавали військовозобов'язаним відстрочки. Read More
У Південному попрощалися одразу з двома загиблими воїнами - солдатом Марковським Ігорем Григоровичем і бойовим… Read More
Із п'ятниці, 22 листопада, в Одесі відновлено роботу автобусів № 105 і №105-А за постійним… Read More