В Одесі повним ходом іде декомунізація та деколонізація. У ході цього процесу прибирають пам'ятники, перейменовуються вулиці. Розповідаємо, що робити мешканцям вулиць, які змінять назву: чи доведеться людям міняти паспорти та інші документи.
У Кабінеті міністрів України роз’яснили, що зміна документів у разі перейменування вулиці чи проспекту не потрібна, згідно із законодавством. Записи будуть змінені на актуальні лише під час обміну паспортом або зміною прізвища.
У той же час документи, що підтверджують право власності на нерухомість, розташовану на вулиці, залишаються дійсними. Свідоцтво про право власності, свідоцтво про право на спадщину, договір купівлі-продажу, дарування та інші документи зміни не вносяться.
Однак, якщо власник нерухомості захоче продати, подарувати або передати свою власність у спадок, то може звернутися до органу державної реєстрації прав на нерухоме майно із заявою про внесення змін до відповідних документів. Таким чином, нова назва вулиці буде вказана у документах на нового власника.
Раніше “Одеське Життя” писало в Одесі перейменують 200 вулиць та приберуть комуністичні та імперські пам’ятники (відео).
Останніми днями спостерігається підвищена геомагнітна активність. Сьогодні, за прогнозом вчених, будуть відчутні потужні магнітні бурі… Read More
З приходом весни все більше одеситів починають замислюватися не лише про оновлення гардеробу, а й… Read More
На Соборній площі «зник» інклюзивний дитячий майданчик. Працює техніка, територія огороджена, об’ява «Обережно, демонтаж!» відповідає… Read More
У п'ятницю, 4 квітня, близько 20:00 у Кривому Розі стався ракетний обстріл, внаслідок якого загинуло… Read More
У суботу, 5 квітня 2025 року, в Одесі та Одеській області очікується відносно тепла погода… Read More
В Одеській міській раді розглядають можливість створення єдиного департаменту шляхом об’єднання департаменту земельних ресурсів та… Read More