В Одесі повним ходом іде декомунізація та деколонізація. У ході цього процесу прибирають пам'ятники, перейменовуються вулиці. Розповідаємо, що робити мешканцям вулиць, які змінять назву: чи доведеться людям міняти паспорти та інші документи.
У Кабінеті міністрів України роз’яснили, що зміна документів у разі перейменування вулиці чи проспекту не потрібна, згідно із законодавством. Записи будуть змінені на актуальні лише під час обміну паспортом або зміною прізвища.
У той же час документи, що підтверджують право власності на нерухомість, розташовану на вулиці, залишаються дійсними. Свідоцтво про право власності, свідоцтво про право на спадщину, договір купівлі-продажу, дарування та інші документи зміни не вносяться.
Однак, якщо власник нерухомості захоче продати, подарувати або передати свою власність у спадок, то може звернутися до органу державної реєстрації прав на нерухоме майно із заявою про внесення змін до відповідних документів. Таким чином, нова назва вулиці буде вказана у документах на нового власника.
Раніше “Одеське Життя” писало в Одесі перейменують 200 вулиць та приберуть комуністичні та імперські пам’ятники (відео).
Завтра, у четвер, 22 травня 2025 року, у медзакладах Одеси пройде профілактична акція «Зроби тест… Read More
LEGO DUPLO – це більше, ніж просто пластикові кубики. Це цілий всесвіт, розкритий назустріч допитливому… Read More
Фестиваль «Одесі-610»... П’ять днів промайнули, більш ніж насичена програма тепер теж стала історією міста. Що… Read More
Завтра, у четвер, 22 травня 2025 року, у низці будинків Київського району Одеси до вечора… Read More
Чиста вода – це найважливіший елемент для здоров'я, і фільтри глека стали одним із найзручніших… Read More
За даними синоптиків Гідрометцентру Чорного та Азовського морів, завтра, у четвер, 22 травня 2025 року,… Read More