Екранний образ усміхненого, трохи дивакуватого, іноді дещо простакуватого хлопця з Тернопільщини доволі відрізняється від справжнього Сергія Притули. Він — серйозний, наполегливий, рішучий, знає, чого вартий сам і допомагає іншим набути впевненості в собі. Свої перші гроші Сергій Притула заробляв на сусідах, друзях та родичах — під час зимових свят ще в дитинстві, на Різдво, Старий Новий Рік та Водохреще він колядував, щедро засівав, щедрував. У студентські роки не гребував підробітками. Першу ж справжню зарплатню в 80 гривень він отримав у 1999-му році на радіо «Тернопіль».
Гроші для мене — це ресурс для забезпечення своїх планів, добробут моєї родини, допомога дитячим будинкам та бійцям АТО. Ну і ми з дружиною любимо подорожувати, а для цього діла завжди треба трохи коштів. В борг даю. Потім про це регулярно шкодую, бо дехто вже чотири роки «віддає», дехто три… Заспокоюю себе тим, що я просто заплатив за інформацію про цих людей.
Про виховання
Намагаюсь виховувати сина так, як мене виховував батько. Тримати слово, шанувати батьків, з повагою ставитись до праці та грошей, не самостверджуватись за рахунок приниження слабших, вміти постояти за себе.
Про гумор
Про анекдоти
Про шоу в Україні
Назвіть мені хоч одне регулярне україномовне гумористичне шоу в цій країні?! І так щоб ще й з гастрольною діяльністю! Хто? В державі, яка йменується Україна! Нікому то не потрібно було. Ніхто тим не займався. Телепродюсери не мали бажання ризикувати і виставляти в ефір 100%-во україномовний гумористичний продукт. Казали мені: «Зрителю на Востоке и Юге будет неинтересно, а именно они дают рейтинги». А я до хрипоти доводив, що коли людині смішно, то людина в останню чергу замислюється, якою мовою її розсмішили! Як доказ цього — наші гастролі у Харкові, Запоріжжі, Дніпропетровську, Комсомольську, Кіровограді, Миколаєві і багаторазові перемоги моїх «Вар’ятів» у телепроекті «Бойцовский клуб». Тому я вважаю, що це не найгірша відмінність нашого шоу.
Про «Вар’ятів»
Про волонтерство
Волонтерство — це трохи не та сфера, де можна говорити про «піар на війні». Це можливість залучити якомога більше «донорів» до своїх ініціатив. Є хлопці, які стоять на фронті залізною стіною і ціною власних життів стримують новітніх фашистів, вбивць, для яких є нормою відбирати території свого сусіда, і вбивати незгодних жити в рамках «русского мира». Завдання будь-якої нормальної людини — докласти максимум зусиль, щоб бійці мали все необхідне для збереження їх життів: медикаменти, транспорт, оптику, бронежилети. Є позиції, які держава не встигала/не встигає закривати своїми силами, тоді плече мають підставити громадяни. Чим і займаються останніх 1,5 роки.
17 жовтня, о 19.00, в Одеській філармонії відбудеться концерт Шоу «Вар’яти»
В киевском Институте сердца МОЗ Украины провели очередную успешную трансплантацию: шанс на жизнь с новым… Read More
В пятницу, 22 ноября 2024 года, на Одессу обрушился штормовой ветер и, как следствие случился… Read More
Сегодня ночью, 23 ноября, в Хаджибейском районе Одессы, по улице Боровского, горело складское здание. О… Read More
Сегодня, в субботу, 23 ноября 2024 года, в Одессе продолжаются плановые ремонтные работа на электросетях.… Read More
Каждый год в четвертую субботу ноября (в этом году это сегодня, 23 ноября) Украина склоняет… Read More
Сегодня, в субботу, 23 ноября 2024 года, начались 1004-е сутки с начала широкомасштабной вооруженной агрессии… Read More