Заступник голови Подільської районної військової адміністрації (РВА) Вадим Мегіс повідомив у себе на сторінці у фейсбуці, що невідомими особами була створена фейкова сторінка з його даними, з якої шахраї збирали гроші нібито на ЗСУ.
Шахраї обрали не нову “схему”, а ту, що раніше на Одещині вже працювала – торік шахраї намагалися зібрати гроші від імені колишнього голови Одеської ОВ Максима Марченка. Багато жителів області, особливо керівники підприємств, тоді отримали електронного листа за підписом Максима Марченка з проханням надати допомогу ЗСУ.
Вадим Мегіс працює заступником голови Подільської РВА Михайла Лазаренка і має свою офіційну сторінку у фейсбуці. Наразі шахраї вже не лише писали “листи” від імені керівництва районної ОВА, а також дзвонили по телефону.
Підприємцям та аграріям почали надходити телефонні дзвінки та повідомлення із фейкової сторінки Вадима Мегіса. Шахраї використовуючи дані заступника Подільської РВА, звертаються з проханням взяти участь у програмі допомоги Збройним Силам України від Подільської РВА.
Офіційно повідомляю, що ні я, ні керівництво Подільської районної державної (військової) адміністрації на чолі з Михайло Дмитрович Лазаренко НЕ БЕРЕ участі в жодних програмах зі збору коштів, НЕ телефонує і НЕ надсилає повідомлень з проханням надання грошової допомоги, –
написав на своїй офіційній сторінці у фесбуці 3 липня 2023 року Вадим Мегіс.
Також Вадим Мегіс повідомив номер телефону, з якого телефонують шахраї і представляють ним – 093-067-83-57.
У мережі під таким номером телефону ховається “Митя Вульченко” і швидше за все це можуть бути ув’язнені, які таким чином “заробляють” на довірливих українцях.
Вадим Мегіс повідомив виданню “ОЖ”, що він написав вже заяви в поліцію та прокуратуру і що шахраї спілкували з аграріями “зі знанням справи”.
Навесні цього року правоохоронці викрили групу таких “волонтерів”, які розсилали підприємцям листи про збирання благодійної допомоги за підписами представників влади із проханням підтримати українських військових. Залежно від можливостей, бізнесмени перераховували спритникам від 10 до 100 тисяч гривень. Загалом вони «заробили» понад 3 мільйони гривень, обдуривши 60 бізнесменів.
Ну і ще одна “схема”, яка була викрита взимку цього року – продаж військових машин за заниженою вартістю. За такою “схемою” зловмисник встиг отримати від волонтерів понад 60 тис грн авансу за продаж 4 неіснуючих пікапів. Кошти ошуканих людей витратив на власні потреби, але незабаром його викрили та затримали.
Нагадаємо, що ніколи не можна говорити по телефону.
Фото: Вадим Мегіс
У сучасному світі стабільний та швидкісний інтернет дуже важливий для виконання бізнес-завдань та повсякденного користування.… Read More
В Одесі правоохоронці затримали завідувачку одного з відділень "Дитячої міської клінічної лікарні №3". Її підозрюють… Read More
22 листопада 1954 року, тобто рівно 70 років тому «скопитився» Андрій Януарович Вишинський. «Фі!», —… Read More
У частині Приморського району Одеси у п'ятницю, 22 листопада 2024 року, тимчасово відключать воду. Причина… Read More
В ЮНЕСКО дали відповідь на гучний «Одеський лист», в якому противники деколонізації топонімів, названих на… Read More
Завтра, у п'ятницю, 22 листопада 2024 року, в Україні та, зокрема, в Одесі та Одеській… Read More