Новини

Скільки коштує на Привозі полуниці сорту «дуже слодки»? (Фотофакт)

Привоз звично собі кипить у будь-який день, тим більше коли на вулиці травень, і з'явилася перша «наша» полуниця. Солодка ягідка привертає увагу відразу – нею милуються, прицінюються, про неї міркують. Адже відомо, Привоз – це не тільки місце для покупок, але і «для поговорити».

Звідки привезли «нашу» полуницю на Привоз?

Що означає «наша полуниця» – зрозуміло: вона українська, найчастіше – з Одеської області. Щоправда, окрім Кілії, Вилково та інших південних районів області, я навіть почула в одному місці, що привезена з Вінниці. Це одразу викликало купу питань у потенційних покупців, які більше «я просто спитати» (ціни на ягідку кусаються).

У те, що полуницю привезли з Вінниці, народ чомусь не повірив, навіть куштувати (при мені, принаймні) не став. До речі, «вінницька» коштує стільки ж, скільки з Кілії.

Полуниця на Привозі: ціни та купівельні відгуки

Тепер – про ціни. Велика полуничка «тягне» на Привозі 250 грн (це найдорожча на Привозі). Менше – від 190 до 230 грн.

Потрапила літня ягідка навіть 180 грн. Але тільки в одному місці, і як тихо «оцінила» її одна покупниця, «щось вона не того».

Цінову політику особливо ніхто не обговорює. Навіть звичне «вона у вас шо, золота?» я на Привозі не почула. А ось «хто це у травні полуницю купує?!» звучить досить часто.

Цінники поруч із полуницею (якщо вони є) іноді відрізняються оригінальністю. Наприклад, «полуниця, Кілія, дуже слодки, 200 (220 грн)» я розглянула на прилавку поряд з «огірок, Маяки, дуже смачні»…

– Це що, за такий сорт – «дуже слодки»? За ціною вище за дах? – спробував отримати відповідь один із тих, хто прийшов на Привоз не лише за покупками, а й поговорити-пожартувати.

– Дуже, – була незворушно-вичерпна відповідь продавця.

Полуничний діалог, на жаль, на цьому припинився: інший покупець зацікавився огірками, які «дуже смачні»…

Читайте також: Скільки коштує на одеському Новому базарі «наша дешева» травнева полуниця.

Фото автора

Share
Мария Котова

В журналистику пришла достаточно поздно, слишком затянулся «поиск себя». В работе над материалами придерживаюсь правила: читателю должно быть интересно, должно «цепануть». Уделяю много внимания подаче: считаю очень важным, чтобы это блюдечко получилось с достойной каемочкой. Автор четырех изданных книг прозы.

Recent Posts

  • Новини

Одеса та Гейдельберг стали містами-партнерами (відео)

Одеса встановила партнерські відносини із німецьким містом Гейдельбергом. Така угода була укладена днями у рамках… Read More

20-05-2025 в 18:39
  • Статті

Виклики одеської маршрутки: як не випасти із салону, впізнати щипача і проїхати безкоштовно

Про одеські маршрутки пасажири здебільшого говорять з обуренням. Проте продовжують ними користуватися, сплачуючи за проїзд… Read More

20-05-2025 в 17:33
  • Статті

Перекладач з німої: як в Одесі працює перекладач української жестової мови?

Сьогодні я вже знаю, чому улюбленим анекдотом людей з вадами слуху став саме цей. Господь… Read More

20-05-2025 в 16:31
  • Новини

Стихійні звалища в Одесі: на «Дальницькі кар’єри» вивозять накопичене роками сміття

У Хаджибейському районі Одеси ліквідували сміттєзвалище в районі вулиці М. Грушевського і Травневого провулка і… Read More

20-05-2025 в 15:31
  • Новини

Деколонізація в дії: в Одесі прибирають залишки радянського минулого (фото)

В Одесі набирає обертів процес деколонізації, Невідомі демонтували дошку моряку-підводникові Олександру Маринеско на вулиці Пастера,… Read More

20-05-2025 в 14:28
  • Новини

Відродження після трагедії: дев’ятиповерхівку в Сергіївці відновили

У Сергіївці завершено відновлення житлової дев'ятиповерхівки, яка була зруйнована російською ракетою 1 липня 2022 року.… Read More

20-05-2025 в 13:34