Холодильна техніка зараз дуже різноманітна, тому обрати такі конструкції для свого підприємства не завжди легко.
Саме тому, ми підготували статтю про холодильне обладнання для магазинів та інших об’єктів. Ви дізнаєтеся про різновиди, критерії вибору та особливості функціонування.
Сучасні виробники поставляють на ринок десятки моделей техніки. Кожен різновид підходить для окремої сфери, що дозволяє підприємцям обрати варіант під свої запити. Представлені в продажу типи холодильного обладнання можуть використовуватися для наступних об’єктів:
Окрему категорію складають підприємства громадського харчування. Власникам зазвичай потрібні холодильні шафи, столи, камери та вітрини.
Розібравшись з усіма сферами використання, можна переходити до наступного етапу. Отже, розглянемо види холодильників для магазину.
Ці конструкції являють собою спеціальне торгове обладнання, в якому можуть зберігатися та демонструватися охолоджені харчові продукти.
Вони є невід’ємною частиною будь-якого магазину, супермаркету чи закладу громадського харчування.
Ці конструкції одразу з’являються в пошуку, якщо вводити «типи холодильників для магазину». І, не дарма. Адже це універсальна холодильна техніка, яка використовується для демонстраційних цілей та короткострокового зберігання охолоджених харчових продуктів, напоїв та інших видів продукції.
Це різновид обладнання, виготовлений в формі стелажа. Він відрізняється великим розміром та широким функціоналом (зберігання, демонстрація та викладка продукції продовольчого типу). Холодильні горки широко використовуються в супермаркетах, невеличких магазинах біля будинку та інших торгових точках.
Пристрої призначені для демонстрації та зберігання готових страв. Наприклад, салатів, десертів та інших гастрономічних виробів. Встановлюються в ресторанах, кафе, супермаркетах та інших закладах харчування.
Вони поєднують в собі функції холодильника та виставкової вітрини.
Класифікація холодильного обладнання також передбачає виокремлення ларі. Ці установки використовуються для тривалого зберігання великої кількості заморожених продуктів. Виготовляються в форму великих горизонтальних контейнерів з кришкою, які забезпечують стабільну низьку температуру всередині.
Морозильними бонетами називають спеціальний вид холодильної техніки, який використовується для зберігання та демонстрації заморожених продуктів. Це низькотемпературні вітрини з горизонтальною поверхнею, де продукти викладаються у відкритому доступі.
Це особлива категорія холодильної техніки, яка використовується не тільки для охолодження, а ще й приготування страв. Вони встановлюються на професійних кухнях ресторанів, кафе, готелів та інших закладів харчування.
Це невеликі пристрої, призначені для автоматичного виробництва льоду. Вони застосовуються у багатьох сферах, від закладів громадського харчування до промисловості.
Якщо ви розглядаєте холодильники всіх видів, і не можете зрозуміти, що вам підходить, тоді зверніть увагу на кілька аспектів.
Йдеться про вид підприємницької діяльності. Наприклад, для ресторанів та кафе необхідні не тільки холодильні шафи та морозильні камери, а ще й столи.
Для кондитерських, магазинів, пекарень та супермаркетів необхідними є також вітрини для охолодження та презентації товару.
Цей критерій дозволяє поділити техніку на кілька категорій. Найкращими за енергоефективністю є пристрої, які належать до класу A+++. Моделі, які належать до класів E, F, G, мають найнижчі показники енергоефективності.
В цьому випадку обладнання поділяється на 2 види: зі статичною та динамічною системою охолодження. В першому випадку забезпечується природна циркуляція холодного повітря. В пристроях з другої групи холод розганяє вентилятор.
В цьому випадку виділяють вбудовані моделі та самостійні одиниці холодильного обладнання. Перший варіант є вигідним з погляду раціонального використання простору.
Ця характеристика дозволяє розділити обладнання на кілька видів: середньотемпературні, комбіновані, шокової заморозки та низькотемпературні.
“Джерело: magrest.com.ua”
*на правах реклами
Сьогодні ввечері, 3 грудня 2024 року, від НЕК «Укренерго» надійшли нові команди, згідно з якими… Read More
Завдяки міжнародній допомозі Одеська національна наукова бібліотека отримала пароформалінову дезкамеру, яка дозволить зберегти тисячі рідкісних… Read More
Навіть зараз є багато людей, які цінують саме газети - для них вони зручніші та… Read More
Віктор Глінко з Любашівки на початку березня 2022-го приєднався до 126-ї окремої бригади тероборони. На… Read More
На Одещині є об'єкти енергетики, які на 100% захищені від ймовірних ракетно-дронових атак росіян. Read More
В Одеській області та ще низці регіонів України можуть з'явитися безкоштовні дороги. Однак функціонувати вони… Read More