Вказати ЗСУ місцезнаходження ракети або дрона тепер можна за допомогою спеціальної програми для смартфона. Розповідаємо, як це зробити.
Про те, як працює спеціальна програма єППО, розповів її творець, одеський волонтер Геннадій Сульдін.
Відразу зазначимо, що Андроїд-версія програми єППО вже доступна на Playmarket. Завантажити та встановити її може будь-який власник смартфона з операційною системою Андроїд. Версія для айфонів (iPhone) вже на підході.
Щоб встановити єППО на свій смартфон, наберіть у пошуку плеймаркету українською мовою назву програми: єППО і далі дотримуйтесь простих інструкцій.
Якщо ви побачили повітряну ціль, наприклад, крилату ракету або дрон камікадзе “шахед”, вам потрібно тільки відкрити єППО на своєму смартфоні, вибрати тип повітряної цілі, направити смартфон у напрямку її руху та натиснути велику червону кнопку. Все. А за кілька секунд фахівці ППО побачать вашу позначку на карті, вона доповнить радіолокаційну інформацію і літаюча смерть буде збита.
Завдяки кривизні земної кулі всі локатори бачать низьковисотні повітряні цілі з короткої відстані. Тому крилаті ракети та бпла орків ховаються від нашої ППО на досить малих висотах. Але побачити ракету чи дрон-вбивцю можемо ми навіть тоді, коли їх тимчасово не бачать радари.
Тепер кожен із нас може взяти участь у побудові першої у світі мережевої системи ППО, в якій будуть задіяні майже всі свідомі громадяни України. У нас є найкраща мотивація – жити самому та допомогти захистити інших українців. Потрібно тільки встановити додаток еППО на свій смартфон, за кілька секунд пройти авторизацію за допомогою Дії, натиснути “Тест”, щоб переконатися, що все ок і бути готовим будь-коли сповістити зенітників про відому вам загрозу з Неба.
Щоб вороги та різноманітні дурні не заважали зенітникам хибними цілями.
Так, єППО робили, постійно консультуючись зі справжніми фахівцями нашої ППО, які зараз є найкращими у світі. Із самого початку розробку було погоджено з командуванням ОК “Південь” та старшими офіцери Повітряних сил ЗСУ.
Вже відбулися перші тести єППО для айфонів. Вони були успішними. Тому Генналій Сульдін вважає, що “через 2-3 тижні” (с) айОС версія програми буде вже доступна всім.
Розробники просять українців встановлювати програму, розповсюджувати інформацію та розповідати про єППО всім, кого ви знаєте. Разом ми захистимо наше Небо та збережемо життя наших громадян!
За даними Одеської обсерваторії Радіоастрономічного інституту НАН України, сьогодні, у понеділок, 25 листопада 2024 року,… Read More
Цієї зими багато українців скаржаться на холод у квартирах. Якщо температура у вашому помешканні нижча… Read More
Телеграм-канал «Одеське життя» в строкатій стрічці подій, що відбуваються, розміщує фото «Мить одного одеського дня».… Read More
Сучасні бізнеси все більше покладаються на стабільне та високошвидкісне інтернет-з'єднання для ефективної роботи. щоб отримати… Read More
У ніч на 23 листопада 2024 року в Києві застрелили співробітника муніципальної варти міста Південного… Read More
Стабілізаційні відключення електрики, введені по всій країні після масованої ракетно-дронової атаки росіян 17 листопада, коли… Read More
View Comments
Будьте пильні! Офіційні джерела не повідомляли про прогрвму, тому є ризик вона може вкрасти ваші дані.