Все, що потрібно знати про вибір медичних меблів

Сучасну медичну клініку неможливо уявити без ергономічних меблів. Вона проста в експлуатації, надійна та комфортна. Як підібрати такі меблі до медичного закладу?

Які види медичних меблів представлені у спеціалізованих магазинах?

Зручні та функціональні медичні меблі мають різне призначення, виходячи з цього, їх можна розділити на дві великі групи:

  • Меблі загального призначення, які мають бути в кабінеті будь-якого лікаря. Такі меблі підбираються незалежно від спеціалізації медичного закладу. До меблів загального призначення належать, наприклад, кушетки для огляду пацієнтів, ширми, шафи для ліків чи документації, письмові столи.
  • Меблі спеціального призначення підбираються з урахуванням специфіки відділення або окремого кабінету. Наприклад, вибір медичного крісла залежить від того, в який кабінет воно потрібне. Крісла бувають гінекологічні, косметологічні, отоларингологічні та донорські. Також до цієї групи можна віднести каталки, функціональні ліжка, крісла, операційні столи.

Будь-які медичні меблі відіграють важливу роль. Від її довговічності, функціональності та надійності залежить якість медичних послуг. Якщо вас цікавлять медичні меблі, ціни в Україні приємно здивують своєю різноманітністю.

Які характеристики потрібно враховувати при виборі медичних меблів?

Крім того, що медичні меблі повинні бути зручними і функціональними, при виборі також обов’язково потрібно враховувати:

  1. Призначення меблів. Насамперед, необхідно визначитися для якого кабінету чи відділення потрібні меблі. Наприклад, стоматологічне крісло не підійде для кабінетів, призначених для забору крові, ліжка для післяопераційних палат відрізняються від тих, що використовуються у звичайних палатах.
  2. Ергономічність та функціональність. Дуже важливо, щоб медичні меблі були зручними як для медперсоналу, так і для пацієнтів. Наприклад, у ліжках повинні регулюватися висота та нахил узголів’я. Також свої особливості, залежно від місця використання, мають і медичні ширми. Наприклад, у маніпуляційних кабінетах використовуються непрозорі ширми, виконані з пластику, а в кабінеті лікаря встановлюють ширми тканини невеликого розміру на колесах, щоб ширму було легко встановити в потрібному місці кабінету.
  3. Матеріал. Меблі повинні бути максимально зносостійкими і виконані з матеріалів, стійких до засобів дезінфекції. У її складі не повинно бути токсичних речовин.
  4. Наявність необхідних сертифікатів якості. Медичні меблі обов’язково повинні відповідати стандартам якості та мати всі необхідні сертифікати.
  5. Гарантійний термін та техобслуговування. При покупці меблів рекомендується також звернути увагу на термін гарантійного обслуговування, який надає виробник та продавець. Також потрібно уточнити у продавця про можливість ремонту та заміни деталей.

*на правах реклами

Share

Recent Posts

  • Новини партнерів

Перспективні регіони Центральної Азії для бізнесу та інвестицій

Центральна Азія швидко розвивається, привертаючи увагу інвесторів з усього світу. Багаті природні ресурси, стратегічне розташування… Read More

2024-12-18
  • Статті

В Одесі вже продають солодко-запашні різдвяні калачі (фоторепортаж)

Солодко-запашна краса перед Різдвом, яке тепер ми відзначаємо 25 грудня... Магазини, пекарні, ринки в ці… Read More

2024-12-18
  • Новини

На Одещині застрелився поліцейський – що відомо

У Татарбунарах (місто Білгород-Дністровського району Одеської області) під час обідньої перерви застрелився із табельної зброї… Read More

2024-12-18
  • Новини

Чи відключатимуть світло в Одесі 19 грудня?

Як відомо, 17 та 18 грудня 2024 року стали для українців «світлими днями», оскільки стабілізаційні… Read More

2024-12-18
  • Статті

Як вибрати якісні консерви на новорічний стіл

Який святковий стіл обійдеться без консервованих помідорів, огірків, грибів? Без ковбаски, копчення? Ніякий! Особливо різдвяний… Read More

2024-12-18
  • Новини

Погода в Одесі 19 грудня: стане ще тепліше?

Завтра, у четвер, 19 грудня 2024 року, в Одесі та Одеській області утримається хмарна погода… Read More

2024-12-18