Спортивне екіпірування впливає на результативність занять, знижує ризик травми, полегшує виконання вправ, згуртовує, якщо йдеться про екіпірування команди.
Але непрофесійні спортсмени, особливо новачки, часто нехтують покупкою якісного спортивного одягу, одягаючи на тренування звичайні бавовняні футболки та штани. Так робити категорично не можна!
Спільно з консультантами інтернет-магазину Sport-Hunter ми назвемо три причини купити призначену для спорту форму та розповімо, як не натрапити на підробку.
Футболісти локальної команди почуваються впевненіше на полі, одягнувши, наприклад, екіпірування збірної України. Так, ви все правильно прочитали, сьогодні кожен охочий може придбати оригінальний футбольний одяг української команди в національних кольорах із символікою. У такому екіпіруванні футболісти-аматори почуваються вінгерами всеукраїнського масштабу.
Те саме стосується й інших видів активностей як командних, так і індивідуальних занять у залі.
Футболки зі 100% бавовни швидко та легко вбирають піт, тканина стає важчою, а тіло не дихає. Це призводить до перегріву та дискомфорту. Тому вибирайте тренувальний одяг, який відводить вологу.
Невідповідний одяг і взуття стають причиною розтягувань зв’язок та інших спортивних травм. Професійний спортивний одяг із поліестеру забезпечує належний рівень підтримки м’язів під час фізичних навантажень, необхідний повітрообмін для терморегуляції тіла.
Спортивні бренди відшивають комплекти для різних видів спорту і дібрати відповідний набір одягу для будь-якого типу активності не складе труднощів.
Зокрема, в лінійці брендів Kelme та Joma ви знайдете:
Наукові дослідження довели: компресійний одяг забезпечує стискання тканин для стимуляції кровообігу і справді допомагає швидше відновитися після тренування.
Приплив крові до м’язів видаляє молочну кислоту, що виробляється під час навантажень. Як наслідок, прискорюється відновлення, а м’язи менше болять. Особливо рятують компресійні легінси для бігу (тайтси), після пробіжки в яких немає крепатури.
На жаль, на українському ринку багато неякісного одягу. Несумлінні продавці видають низькопробний ширвжиток за фірмові речі. Покупців вводить в оману лейбл, який часто красується на підробках.
Щоб уникнути покупки таких речей, спортивні експерти рекомендують приміряти спортивний одяг виключно у фірмових магазинах та офіційних торгових точках дилерської мережі.
Наприклад, Sport-Hunter – офіційний представник брендів Nike, Joma, Kelme, Givova. Тому, купивши екіпірування тут, ви можете бути впевнені в оригінальності та якості продукції.
1003-й день Україна протистоїть повномасшатабній агресії російської федерації. На ранок, 22 листопада, ситуація на фронті… Read More
В Одесі 49-річна водійка автомобіля «Ssang Yong» наїхала на жінку, яка переходила проїжджу частину і… Read More
Доброго ранку, друзі! Почніть свій день з посмішки - ми підготували для вас свіжу порцію… Read More
Привоз в останню декаду листопада: легкий дощик, «тяжкий» вітерець. Людей (чи так здалось) менше, аніж… Read More
Що святкують в Україні та світі 22 листопада. Історичні події, пам'ятні дати, народження відомих людей… Read More
Церковне свято сьогодні, 22 листопада. Розповідаємо, пам'ять яких святих вшановують православні віряни в цей день,… Read More