Періодично спливає нібито ще більше зобов'язань та метушні, ніж зазвичай. Іноді доходить до того, що свята вже не тішать. Навіть просте підбиття підсумків вимагає забагато уваги. Крім того, робочі моменти та дедлайни сприяють ще більшому накопиченню стресу. Він, своєю чергою, спочатку здатний викликати слабкість та сонливість, але згодом може переростати у синдром хронічної втоми.
Хронічна втома це вже не просто втома, а ніби безпричинна постійна втома, яка б’є по продуктивності. Відповідно, головний симптом, за допомогою якого можна розпізнати цей синдром, є безперервна втома навіть після повноцінного сну. Крім того, синдром проявляється постійним головним болем, неуважністю, дратівливістю, погіршенням пам’яті. Більшість людей до кінця року починає відчувати ще більше навантажень. Тут варто мати на увазі, що при цьому клітини мозку дуже виснажуються і, до того ж, це часто супроводжується порушенням сну. Важливо також відзначити, що перевтома часто настає непомітно для людини. Як ефективно впоратися зі стресом ще на початковому етапі?
Для початку варто конкретніше розібратися, що найчастіше викликає відчуття хронічного навантаження.
Як і будь-який складний механізм, наш мозок потребує уваги та піклування, щоб і при підвищених навантаженнях, і в зрілому віці він працював так само ефективно та швидко, як у молодості.
Звичайно, від надмірних навантажень втому відчує будь-хто, але є кілька порад, щоб цього уникнути або полегшити свій стан.
П’ятий кухоль кави навряд чи допоможе. Краще сісти на 10 хвилин, розслабити м’язи та сконцентруватися на диханні, уявивши приємне для себе місце – наприклад, природу або місце з відпустки. Вважається, що саме короткий, але регулярний відпочинок найкращий як для настрою, так і для продуктивності.
Варто правильно організовувати робочий день, створюючи список справ, не перевантажуючи себе, а також роблячи 5-хвилинні перерви щогодини.
Звісно, варто стежити за своїм харчуванням. Збалансована дієта – запорука стійкості як проти стресів, так і проти надмірних навантажень. За частої втоми та стресів рекомендується додати до раціону їжу з кальцієм і фосфором, а також вживати біологічно активні добавки для якіснішого забезпечення мозку необхідними елементами.
БаД Когнітіум підтримує здоровий стан нервової системи, допомагає нормалізувати обмін речовин у тканинах головного мозку та покращити пам’ять і увагу. Більше того, він забезпечує якісне сприйняття та засвоєння інформації. Завдяки вмісту N-ацетилу L-аспарагінової кислоти засіб захищає клітини мозку від пошкоджень під час навантажень, а також робить їх стійкими при стресах.
Більше інформації про Когнітіум шукайте на сайті – https://vorwartspharma.com/cognitium.
В Одесі можуть розпочати примусову евакуацію неправильно припаркованих авто вже у травні. Водіям доведеться сплачувати… Read More
Розвиток промислових квадрокоптерів тісно пов'язаний із зростанням потреби в ефективній та безпечній розвідці місцевості, інспекції… Read More
В Одесі після зимової консервації знову запрацював фонтан на Театральній площі біля Оперного театру. Його… Read More
Завтра, 4 квітня, в Одесі на Соборній площі розпочнеться демонтаж дитячого майданчика. Про це попереджає… Read More
У п'ятницю, 4 квітня 2025 року, в Одесі та Одеській області очікується відносно тепла погода… Read More
Громадська організація «Деколонізація. Україна» оновила перелік населених пунктів, які, на думку активістів, необхідно перейменувати у… Read More