Новини партнерів

Що потрібно знати про морозильну камеру і як правильно вибрати

Ще зовсім недавно вважалося, що морозильні камери повинні використовуватися лише у закладах громадського харчування та супермаркетах. Але останнім часом таку техніку почали купувати для домашнього використання поруч із такими звичними для нас пральною машиною чи духовою шафою.

Морозильна камера чи звичайна морозилка?

Найчастіше за збереження продуктів та домашніх заготовин, які мають зберігатися за мінусової температури, відповідає морозилка — спеціальний відсік у холодильнику. Але що робити, якщо звичайна морозилка не справляється із кількістю домашніх запасів?

Відповідь на це питання одна – купити морозильну камеру і зробити всі необхідні заготовляння на зиму.

Морозильна камера – це багатофункціональне обладнання, яке тільки здалеку може нагадувати свого родича – морозилку в холодильнику. Сучасні пристрої для заморожування продуктів мають безліч різноманітних функцій, що дозволяють вибирати необхідний клас заморозки та енергоспоживання. Також вони оснащені додатковими функціями, які виводять заморожування та зберігання продуктів на новий, більш якісний та сучасний рівень.

Як вибрати морозильну камеру?

Перед тим як купити морозилку, потрібно вивчити деякі нюанси даного обладнання. На що звернути увагу при виборі морозильної камери?

  1. Розмір та корисна площа

Морозильні камери можуть бути горизонтальними (морозильна скриня) або вертикальними (морозильна шафа). Вертикальна морозилка зовні схожа на звичайний холодильник, але продукти зберігаються при мінусових температурах. Як правило, морозильна шафа всередині оснащена полицями та висувними ящиками.

Морозильна скриня формою нагадуємо ящик висотою 85 см. Такі морозилки вважаються найбільш місткими, але через свій розмір їх частіше використовують у магазинах чи супермаркетах.

  1. Система розморожування, що використовується

На сьогодні виробники випускають морозильні камери двох типів розморожування: ручна та автоматична.

Ручний тип розморожування передбачає розморожування морозильної камери щорічно або у разі потреби.

Автоматичний тип розморожування робить розморожування автоматично, без вашої участі. У морозильниках з автоматичним розморожуванням використовується технологія No Frost. У процесі заморожування та зберігання на продуктах не наростає лід. Такі морозильні камери не потрібно самостійно розморожувати. Досить раз на 10-12 місяців їх добре вимити і почистити.

  1. Клас енергоспоживання

Клас енергоспоживання в морозилках, як і інших побутових приладах, маркується буквами латинського алфавіту: починаючи з А (найенергоефективніший клас) і до G (найменш енергоефективний клас). Експерти рекомендують купувати морозильну камеру із класом енергоспоживання А.

Share

Recent Posts

  • Новини партнерів

Готівка чи депозит у банку: як в умовах війни зберегти свої заощадження

Готівка, депозит, або щось інше? Де краще зберігати свої гроші? Таке питання час від часу… Read More

06-04-2025 в 22:32
  • Статті

Перший у світі дзвінок з мобільного телефону здійснив вихідець з України

Виявляється, до появи знайомих нам мобільних телефонів українці мають пряме відношення. Хоча перший дзвінок із… Read More

06-04-2025 в 21:50
  • Статті

Квітень по-одеськи: воєнно-квітучий калейдоскоп (фоторепортаж)

Здається, квітень сьогодні вирішив показати, що здатен на всі пору року. Дощ, сонце, град, навіть… Read More

06-04-2025 в 21:01
  • Новини

Погода в Одесі: чи очікувати на сніг 7 квітня

За інформацією синоптиків Гідрометцентру Чорного та Азовського морів, завтра, у понеділок, 7 квітня 2025 року,… Read More

06-04-2025 в 19:54
  • Статті

Радянські назви одеських вулиць: ким була Софія «залізна Сонька» Соколовська

Софія Соколовська була більшовичкою, для одних терористкою, для інших революціонеркою. Повороти долі у житті «залізної… Read More

06-04-2025 в 18:51
  • Статті

Дім під номером один: Як жителі багатоквартирного будинку в Кодимі дбають про свою оселю

Кажуть, що у будинків, як і у людей, – своя доля. Якщо це так, то… Read More

06-04-2025 в 17:53