Думка про користь фізичної активності в житті людини є загальновідомою. Ідея ж про спільність бізнесу й спорту не настільки очевидна, однак підприємцям є що запозичити в атлетів. Навички роботи в команді, пошук нових корисних зв’язків, виконання поставлених завдань – ці питання нагальні для обох сфер.
Руслан Тимофєєв, засновник венчур-білдеру CLUST і партнер венчурного фонду Adventures Lab, є прихильником активного способу життя й нещодавно провів лекцію для колег, присвячену темі довголіття. Також він поділився порадами про те, як підприємці можуть використовувати спортивні традиції й практики у своїх проєктах.
Руслан Тимофєєв розуміє важливість цього і тому заохочує команду CLUST до регулярних тренувань – навіть попри віддалений формат роботи. Задля цього інвестор разом з колегами й партнерами створив невелике внутрішнє WHOOP-ком’юніті, де члени команди діляться власними результатами під час фізичних навантажень.
Спорт – це не лише фізичні вправи, а й школа командної роботи. Спортсмени знають, що перемога – це результат злагоджених дій всієї команди. Цей досвід безцінний і для бізнесу. Тренуючись разом, співробітники вчаться довіряти один одному, підтримувати і надихати колег і в робочий час. Це зміцнює командний дух і створює сприятливу атмосферу для досягнення спільних цілей.
Руслан Тимофєєв поділився, що спорт для нього – це не тільки спосіб підтримки міцного здоров’я, але й будування цінних ділових зв’язків. Спільні тренування та змагання стали для нього платформою для знайомства з талановитими людьми. З деякими з них його об’єднали не тільки дружні стосунки, але й ділові відносини. Це доводить, що спорт – це не лише фізична активність, а й потужний інструмент для нетворкінгу.
Масштабування, зміна стратегій, пошук новаторських методик – рутина для будь-якого прогресивного проєкту. Ці підходи зумовлені стратегічною метою – забезпечити максимальну тривалість існування компанії. Чим довше існує компанія, тим більше вона здатна приносити прибутків і залишатися стійкою в умовах жорсткої конкуренції.
Зі свого боку, довготривала працездатність – результат роботи над своїм тілом. Регулярні фізичні навантаження сприяють значному посиленню витривалості та імунітету. Здоров’я – невіддільна частина високої працездатності та проактивної життєвої позиції, що, в комплексі, позитивно впливає на витримку й довголіття.
За рекомендаціями Руслана Тимофєєва, для збільшення тривалості життя варто:
Тому Руслан Тимофєєв наголошує: підприємцям є чому навчитися в спортсменів. Тайм-менеджмент, нетворкінг, продуктивність і витривалість – це те, що об’єднує їх. А найголовніше, бізнес і спорт поділяють спільні риси – роботу на результат і досягнення поставлених цілей.
*на правах реклами
В Одесі планують спрямувати 2 мільйони гривень на санітарну обрізку зелених насаджень уздовж Траси здоров’я… Read More
Всім привіт із п'ятницею! І нехай вона виявиться по-справжньому позитивною та вельми продуктивною! І ще… Read More
У п'ятницю, 4 квітня, очікується сонячна активність із К-індексом 5 (червоний рівень), що відповідає сильним… Read More
В Одесі можуть розпочати примусову евакуацію неправильно припаркованих авто вже у травні. Водіям доведеться сплачувати… Read More
Розвиток промислових квадрокоптерів тісно пов'язаний із зростанням потреби в ефективній та безпечній розвідці місцевості, інспекції… Read More
В Одесі після зимової консервації знову запрацював фонтан на Театральній площі біля Оперного театру. Його… Read More