Здавалося б, лише немовлята не дають батькам спати ночами через свій особливий графік годівлі та примх. Але ні, на комфорт сну всіх членів сім'ї часто впливає хропіння. Цей звук у тихій кімнаті будить усіх навкруги, але тільки не того, хто його видає.
Хропіння не є нормою, а дуже часто вказує на захворювання, що можуть бути присутніми у людини. Ось чому так важливо донести до близького, що він хропе і діагностувати це явище в стінах медичного закладу, щоб коректно підібрати метод лікування. Ознайомитися з тим, якими дослідженнями визначають причину хропіння і як його лікують, можна за посиланням: https://laserone.com.ua/snoring_treatment/.
Діагностувавши хропіння, медики дуже часто пов’язують це явище із синдромом обструктивного апное – короткочасною зупинкою дихання уві сні. Подібна недуга може призвести пацієнта до розвитку інсульту або інфаркту, тому ситуація дуже серйозна. Щоб правильно підійти до питання лікування, потрібно спочатку встановити природу хропіння та фактори, що сприяють його виникненню. Найчастіше цей стан з’являється з наступних причин:
Кожна з причин виникнення хропіння вимагає окремого підходу, уваги та індивідуального курсу лікування.
Однозначно так. До лікування хропіння потрібно підходити серйозно і обов’язково, щоб не спровокувати більш глобальні ускладнення зі здоров’ям.
У медицині існує два підходи до лікування даного явища:
Терапевтичне (консервативне) лікування включає використання спреїв для носа і ротової порожнини, які знімають набряк слизової, але до кінця не вирішують проблему. Такий підхід буде актуальним для тих, у кого хропіння проявляється зрідка і не постійно. Також з прийомом препаратів можуть використовуватися пристрої для усунення хропіння: капи, імпланти для піднебіння, спеціальні маски.
Операція з видалення піднебінного язичка, ділянки м’якого піднебіння та аденоїдних відростків проводиться з метою покращення доступу повітря в організм людини через дихальні шляхи. Методика увулопластики є дуже ефективною і має досить високий відсоток позитивного вирішення питання з хропінням — 80–90%. Хірургічне втручання також може проводитися різними методами: процедура лазерної корекції, іноді вплив рідкого азоту, а в більшості випадків — класичне видалення новоутворень, висічення тканин та інших елементів ротової порожнини та гортані.
Навіть найсильніший і найстійкіший хропіння не здатний протистояти кардинальним оперативним методам!
*на правах реклами
Сьогодні, 22 листопада, в Одесі спостерігається потужний вітер, що призвів до падіння дерев та пошкодження… Read More
Руслан Тимченко пішов серед перших захищати Україну добровольцем. Спочатку потрапив на Миколаївський напрямок, потім –… Read More
Викладачі проводять лекції в бомбосховищах, студенти навчаються з окопів, але конкурси та престиж вишу зростають,… Read More
На узвозі Віталія Блажка невдовзі почнеться будівництво нової дренажної системи. З 23 листопада 2024 року… Read More
Ми живемо в час історичних подій. 10 років Революції Гідності, 20 років Помаранчевої революції, роковини… Read More
До керівництва підприємства звернулися співробітники обласної станції переливання крові з проханням здати кров для потреб… Read More