Новини партнерів

Коліматори: види пристроїв, для чого використовуються

Коліматорні приціли дозволяють спростити процес стрілянини, зробити його ефективним. Серед базових популярних моделей варто виділити коломатори Холосан. Різні конструкції моделей дозволяють підібрати варіант, як для стрільців-початківців, так і професіоналів. До фокусування ока особливих вимог немає, тому пристрої можна фіксувати на зброю дрібнокаліберного та пневматичного вигляду.

Прилад значно покращує якість процесу, його найчастіше вибирають ті, хто займається полюванням або іншими заняттями, для яких використовується зброя. Складних умов підготовки до використання прицілу не передбачено.

Коліматори: для чого і як використовують

Коліматори найчастіше застосовують для наведення прицілу на дистанції до 120 м. Ідеальне поєднання – приціли-коліматори компактних розмірів, зафіксовані на гладкоствольну зброю. Головна характеристика приладу – можливість швидко встановити приціл на різній відстані від очей, немає потреби у фокусуванні. З прицілюванням та введенням поправок зазвичай проблем не виникає завдяки можливості провести налаштування прицільної марки та регулювати дані.

Коліматорні приціли представлені різними моделями, а можливість регулювати прицільну мітку дозволяє змінити її розмір, колір, яскравість, загальний вигляд і надалі використовувати пристрій у різних умовах. Вибрати оптимальний варіант можна, вивчивши асортимент каталогу коліматорів.

Плануючи придбати коліматорний приціл, важливо орієнтуватися в тому, які основні функції він може виконувати. Вони використовуються для того, щоб прискорити процес пострілу та ефективність, точність самого прицілу. Це відмінний варіант для прицілювання під час стрільби з незручних положень або цілей, які рухаються. Коліматори – оптимальні варіанти пристроїв для новачків, які тільки осягають ази стрільби. Їх часто застосовують у страйкболі.

Коліматорні приціли: види пристроїв

Залежно від особливостей конструкції фахівці виділяють кілька видів коліматорів.

  • Закритого типу. Візуально мають подібність до звичайних прицілів (оптичних). Приціл практично не ламається за рахунок наявності спеціальної корпусної захисної частини. Проставлення чіткої мітки можливе і вдень при хорошому освітленні.
  • Відкритого типу. Чи не відрізняються великими розмірами. Зображення прицілу зазвичай формується на спеціальній лінзі чи екрані. Модель зручна у використанні за рахунок можливості сформувати якісний та повноцінний огляд, що відрізняється компактними розмірами. При цьому враховувати, що такий формат коліматорів не рекомендований для використання у складних умовах.
  • Голографічні моделі. Їх належать до прицілів відкритого формату. Виділяють у відбільну категорію за рахунок того, що немає паралаксу, а марка розміщена у площині мети. Для виготовлення моделей використовують високі технології, тому вони не належать до бюджетного сегменту. Головний плюс використання подібних прицілів – гранична точність стрілянини навіть у русі.

Розглядаючи різні варіанти коліматорів, важливо враховувати, для яких цілей він буде використовуватися, орієнтуватися на його основні переваги. Так, коліматорні приціли відрізняються широким кутом огляду та високою швидкістю фіксації точки прицілу. Більшість моделей прицілів можуть використовуватись у будь-яких умовах – незалежно від часу доби та погодних умов. Якщо така потреба, можна підібрати прилади, призначені для використання в умовах зниженого або підвищеного температурного режиму, туману.

Share

Останні статті

  • Новини

Прогноз синоптиків на п’ятницю, 20 вересня: трохи потеплішає

Завтра, у п'ятницю, 20 вересня 2024 року, в Одесі та Одеській області очікується невеликий дощ… Читати далі

2024-09-19
  • Новини партнерів

Куди очі дивляться: як організувати відпустку восени?

Не любите пекуче літнє сонце? Активно працюєте влітку і немає часу на відпустку? Тоді відпочинок… Читати далі

2024-09-19
  • Статті

Юний художник з Одещини створює галерею захисників України

Шістнадцятирічний Назар Ковальчук з невеличкого села Вербове Ананьївської громади з дитинства бореться з важкою недугою,… Читати далі

2024-09-19
  • Новини

Затверджено проєкт утримання парку імені Шевченка: що це означає

На пленарному засіданні сесії Одеської міської ради було затверджено новий проєкт утримання центрального парку імені… Читати далі

2024-09-19
  • Новини

Узимку в Україні може не бути світла по 18 годин на добу, – прогноз ООН

За прогнозами Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні (ММПЛУ) цієї зими в Україні… Читати далі

2024-09-19
  • Статті

Розвивається попри війну: біля Рені та на Дунаї розпочали масштабне будівництво

Минулого місяця депутати Ренійської міськради ухвалили чергові рішення про виділення ділянок землі на березі Дунаю… Читати далі

2024-09-19