Пропонуємо до вашої уваги ТОП-3 бюджетних ЗС з різними характеристиками, серед яких ви зможете вибрати найбільш підходящий варіант.
Масштабні відключення електроенергії через ворожі обстріли змушують українців купувати альтернативні джерела харчування. У міських умовах використання генераторів пов’язане з певними труднощами, тож найкращою альтернативою стають зарядні станції. Але що робити, якщо продукція популярних брендів (EcoFlow та Bluetti) занадто дорога?
Якщо ваші запити обмежуються підтримкою працездатності роутера та мобільних гаджетів, для таких цілей можна знайти зарядну станцію вартістю до 10 тис. грн. Холодильник від них не запитаєш, але завжди бути на зв’язку і мати можливість моніторити ситуацію — що ще потрібно, щоб пережити тривалий блекаут?
Бренд не надто знайомий українському споживачеві, але продукція у нього цілком гідної якості. Цю модель можна придбати за 9000 грн, хоча в асортименті є і доступніші варіанти.
Акумулятора на 80 А·год достатньо, щоб підтримувати працездатність роутера протягом 12 годин і двічі підзарядити ноутбук. Якщо обмежитися лише роутером та одним-двома смартфонами, то зарядна станція зможе постачати їх електрикою кілька діб.
При цьому серед доступних роз’ємів, розеток і портів є DC, Type-A, Type-C, чого достатньо практично для всього спектру мобільних гаджетів. Власники PowerStation A301 можуть одночасно заряджати до шести пристроїв.
Ще один плюс: при використанні Power Delivery ЗС не гріється (кулери не діють).
Повне заряджання батареї з використанням блоку живлення здійснюється за 4 години, при використанні бездротового режиму – в 1,5-2 рази довше.
Ця станція коштує приблизно на 1 000 грн дорожче, при цьому її можливості приблизно такі самі, як у лідера рейтингу. Головною перевагою можна назвати компактні розміри та невелику вагу (всього 3,7 кг).
Місткість батареї становить 185 Вт·год, а вихідна номінальна потужність – 120 Вт (максимальне значення майже вдвічі більше, 200 Вт). Цього достатньо, щоб забезпечити роботу роутера на півдоби, гарантуючи перезаряджання ноутбука щонайменше 2 рази.
Що стосується оснащеності інтерфейсами, то вона навіть краща, ніж у PowerStation A301: роз’єм DC, Type-A (2 порти), Type-C потужністю 18 Вт і ще один на 60 Вт. Крім того, є можливість підзарядки від прикурювача автомобіля.
Тривалість зарядки від мережі 220 В, згідно з паспортними даними, становить 4 години.
Найбюджетніша модель рейтингу. Вартість цієї зарядної станції у магазині Алло.юа в Одесі складає 7500 грн. Зазначимо, що її швидко розкуповують. Місткість акумулятора становить 230 Вт·год, номінальна/максимальна потужність – 300/400 Вт відповідно.
ЗС може забезпечити роботу 42-дюймового телевізора протягом 4 годин, працює до двох діб у режимі підзарядки смартфонів та підтримки електроживлення домашнього роутера.
*на правах реклами
У суботу, 23 листопада 2024 року, в Одесі та Одеській області очікується прохолодна та вітряна… Read More
В Одесі встановлять 11 мобільних укриттів у місцях із великим скупченням людей. Рішення ухвалив виконавчий… Read More
Італія заявила про готовність підтримати відновлення Одеської області через реалізацію низки спільних проєктів. Це питання… Read More
Ця історія про учнів херсонської школи та їхню вчительку Олену, які підтримують українських захисників на… Read More
Новорічні свята вже не за горами. Саме час задуматися про подарунки. Кожна дитина вірить у… Read More
Поблизу села Комишівка Саф'янівської громади Ізмаїльського району зареєстровано спалах африканської чуми свиней (АЧС). Це вже… Read More