Новини партнерів

Як вигідно міняти валюту: прості рекомендації експертів

Курси валют постійно змінюються. Іноді стрибки дуже суттєві. Передбачити, скільки коштуватиме долар, євро, франки, ієни, стерлінги тощо досить складно. Необхідно мати знання ринку, економічну освіту, аналітичний склад розуму.

Спеціалісти підготували кілька рекомендацій для звичайних людей (не професіоналів), які дозволяють забезпечити максимально вигідний обмін.

Оперування великими сумами

Обмінники та банки часто встановлюють знижки на операції з великими сумами. Перш ніж здійснювати обмін валюти необхідно уточнити курс для конкретної цифри.

Крім того, важливо звертатися до перевірених пунктів обміну. Існують численні «сірі» та «чорні» каси, де не лише занижується вартість, а й діють шахрайські схеми.

Не купувати та не продавати валюту у вихідні

Найбільш вигідні курси найчастіше фіксуються з понеділка по п’ятницю в денні години. Це визначається графіком роботи біржі, іншими внутрішніми процесами. На вихідні Центральний банк у вартість валют закладає ризики. В результаті клієнти втрачають певний відсоток. Чим більша сума обміну, тим суттєвіша втрата.

Використовувати інтернет-обмінники

Готівка в касі менш вигідна, ніж в інтернеті. Це пояснюється декількома факторами – витратами на оплату роботи обслуговуючого персоналу, охорону, транспортування, оренду приміщень та ін.

Інтернет-обмінники мають додаткові переваги. Сюди відносяться мінімальні обмеження сум, оперативне проведення транзакцій, простота моніторингу ситуації, легкість оформлення угод, високий рівень безпеки для клієнтів. Важливо лише уважно ставитись до вибору сервісу.

Покупка/продаж на біржі

Біржова торгівля волютами має масу тонкощів та особливостей. Головний її плюс полягає у можливості встановлення своєї ціни. Коли хтось погодиться на пропозицію, прийде сповіщення. Спеціальна інтернет-система забезпечить безпеку, конфіденційність. Важливо враховувати, що транзакції через біржу передбачають оплату комісії брокеру. У середньому, її розмір становить 1-1,5%.

До вибору майданчика слід ставитись уважно. Основний акцент необхідно робити на обмеження сум. Деякі біржі підтримують обмін від 1000 доларів.

Крім того, експерти рекомендують змінювати валюту для вирішення довгострокових завдань на початку року. У цей час рубль зазвичай коштує дорожче.

За матеріалами обмінка 24 харків.

Share

Останні статті

  • Статті

Головне в голубцях – кісточки перемити: як жителі Рені готували ярмарок до дня міста

На честь Дня міста Рені жителі Ренійської громади провели благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ, в… Читати далі

2024-09-20
  • Статті

Нікіта Тітов: захисник Маріуполя про тридцять місяців у російському полоні

З російського полону повернувся захисник Маріуполя, воїн Національної гвардії України балтянин Нікіта Тітов. Коли він… Читати далі

2024-09-20
  • Статті

Як війна впливає на українську фауну: біолог Іван Русєв дав невтішні прогнози (відео)

Українська фауна нині переживає безліч викликів. Війну, кліматичні зміни та агресивну діяльність людей. У цьому… Читати далі

2024-09-20
  • Статті

626 років Саврані: наварили борщу та відсвяткували донатами на ЗСУ

Саврань — столиця лісової перлини Одещини — ташується в межиріччі річок Савранки та Південного Бугу.… Читати далі

2024-09-20
  • Новини

Чи будуть в Одесі зносити пам’ятник Пушкіну: відповідь мерії (відео)

В Одеській ОВА розпорядилися знести пам’ятник Олександру Пушкіну на Приморському бульварі. Але муніципальна влада не… Читати далі

2024-09-20
  • Статті

Суп, по-східному і десерт із медом: три ненудних рецепти страв із рису

Незвичайні та ненудні страви з рису: рис з яйцем, суп-пюре або цукерки підготувало «Одеське життя»… Читати далі

2024-09-20