Незважаючи на те, що паркет має лакове покриття, він все ж таки боїться вологи, тому при миття необхідно дотримуватися цілого ряду рекомендацій. Для початку потрібно видалити з поверхні будь-які великі частинки сміття, які можуть подряпати поверхню.
Паркет дубовий є одним з найбільш популярних видів підлогових покриттів з натуральної сировини. З огляду на високі характеристики дуба, він здатний зберігати свій початковий зовнішній вигляд протягом довгого терміну експлуатації. Безумовно, як і будь-яке інше покриття для підлоги, паркет дубовий потребує правильного догляду, зокрема, необхідно вміти правильно боротися із забрудненнями, застосовувати допустимі види хімії. У статті розглянемо найпопулярніші методи, які рекомендують використовувати виробники.
Паркет без лакового покриття можна було зустріти у будинках та квартирах ще сорок років тому. Для прибирання тоді використовували звичайну мокру ганчірку, а після миття підлогу натирали спеціальною мастикою. Особливості матеріалу дозволяли такій процедурі ефективно приховати всілякі проблемні місця, наприклад, подряпини. Крім того, це був чи не єдиний варіант повернути підлоговому покриттю блиск. Головним недоліком такої процедури було те, що її необхідно було виконувати досить часто. Але і це не найгірше, оскільки для власників подібного покриття процедура нанесення мастики була справжнім випробуванням на витривалість. Натирання мастикою було вимірювальним, вимагало в певному сенсі навіть хорошої фізичної підготовки! Саме тому сучасні виробники подбали про те, щоб покупцям надалі було комфортно використовувати та доглядати продукцію. Для цього є спеціальний лак, який використовують для покриття паркету. Крім того, що він надає блиску підлозі, також він спрощує процедуру усунення бруду власними силами.
Попри те, що паркет має лакове покриття, він все ж таки боїться вологи, тому при митті необхідно дотримуватися цілого ряду рекомендацій. Для початку потрібно видалити з поверхні будь-які великі частинки сміття, які можуть подряпати поверхню. Для такого заходу підійде звичайний пилосос. Сам процес миття здійснюється звичайною ганчіркою з бавовни чи синтетики. Її змочують у воді, ретельно віджимають, оскільки вона має бути лише вологою, а не мокрою. Мити можна як за допомогою швабри, так і вручну. Після миття підлогу необхідно витерти сухою ганчіркою, видалити залишки води.
Якщо ви хочете, щоб покриття для підлоги прослужило якомога довше, то необхідно прислухатися до рекомендацій фахівців, які не радять застосовувати для паркету пральний порошок, миючі засоби з абразивними частинками. Крім того, не варто мити підлогу гарячою водою або використовувати миючі пилососи. Сам процес миття краще виконувати якомога рідше, але без шкоди гігієні.
При виборі нового розміру коліс використовується шинний калькулятор, який спрощує процес підбору. Read More
У суботу, 23 листопада 2024 року, в Одесі та Одеській області очікується прохолодна та вітряна… Read More
В Одесі встановлять 11 мобільних укриттів у місцях із великим скупченням людей. Рішення ухвалив виконавчий… Read More
Італія заявила про готовність підтримати відновлення Одеської області через реалізацію низки спільних проєктів. Це питання… Read More
Ця історія про учнів херсонської школи та їхню вчительку Олену, які підтримують українських захисників на… Read More
Новорічні свята вже не за горами. Саме час задуматися про подарунки. Кожна дитина вірить у… Read More