Годинник Garmin: як вибрати і не загубитися у великому асортименті

Годинник Garmin - це розумний годинник високої якості з безліччю сучасних рішень для активного способу життя. Деякі моделі орієнтовані на професійний спорт та можуть моніторити велику кількість показників здоров'я. Розповідаємо як купити годинник цього бренду і не заплутатися в їх великому асортименті.

Основні переваги годинників Garmin

Garmin – це не про масовість. Далеко не кожному спортсмену потрібен спеціальний годинник, з можливістю підключення до них нагрудного пульсометра і моніторингом безлічі метрик.

Годинник Garmin – це про професійний та напівпрофесійний спорт, де точність показників збереже спортсмену здоров’я та вчасно повідомить про перевищення планових показників.

А модель годинника Garmin Fenix і зовсім орієнтована на тріатлон, де за одну дистанцію спортсмен пливе, їде велосипедом, а під кінець — біжить. Цей годинник відстежує показники на кожному з сегментів і повідомляє спортсмену про стан його здоров’я.

Чим годинник Garmin кращий за Apple або Samsung

У професійному спорті важлива точність показників, а з цим Гармін на порядок вищий за популярні масові продукти. Годинник Garmin для спорту пропонує ряд переваг:

  • Точність показників. У годинника Garmin немає такої кількості новомодних функцій, як у популярних масових розумних годинників. Гарміни зарекомендували себе з боку точності вимірювань. Спортсмени отримують дані та метрики про їхню активність з можливістю детального аналізу тренувань.
  • Міцність та водостійкість. Годинник Garmin спочатку орієнтований на агресивну експлуатацію. Є навіть спеціальні моделі для плавців та бігунів. Більшість моделей мають міцну конструкцію, захищені від вологи та пилу.
  • Вбудований GPS. Дозволяє записувати дані тренування і не брати з собою телефон, що вічно заважає, а деякі моделі взагалі оснащуються картами з навігацією.

Як вибрати годинник Garmin

У лінійці бренду великий асортимент розумного годинника. Вибір годинника Garmin ускладнюється ще й регулярним оновленням моделей з додаванням до назв різних приставок.

Годинник Garmin – задоволення не дешеве і брати його «на пробу» може дозволити собі не кожен. Тому перед покупкою слід вивчити специфікацію гаджетів та врахувати декілька ключових факторів:

  • Цілі та потреби. Ряд моделей Garmin орієнтовані на конкретний вид спорту, через що будуть не дуже зручні для інших цілей. Є, наприклад, моделі з GPS та можливістю завантажувати та керувати музикою. Такий годинник чудово підійде для бігу без необхідності брати з собою телефон.
  • Ціна. Деякі моделі годинника можуть коштувати понад 1000$, але не відповідати конкретно вашим вимогам.
  • Характеристики. Деякі моделі оснащені картами, навігацією та можливістю заряджатися від сонця. Чи потрібні вам такі функції і чи готові ви платити за них?
  • Відгуки та поради. Не забувайте дивитися відгуки та огляди. Можливо, у вашого фаворита не все так гладко або вони вам не підійдуть з причин, озвучених в огляді.
  • Естетика. У Garmin багато моделей годинників мають традиційний спортивний зовнішній вигляд. Не всім підійде такий форм-фактор.

У будь-якому випадку вибір годинника – це індивідуальний процес і вибирати їх варто не за статусом, а для конкретних потреб і переваг.

Де купити годинник Garmin в Україні

Купити годинник Garmin в Україні можна у кількох магазинах. Одним із найбільших є торговельна мережа ДЕКА. Компанія працює понад 25 років і має понад 40 магазинів. В її асортименті понад 50 брендів годинників та понад 8000 моделей.

А на сайті deka.ua можна порівняти кілька моделей годинників, де навпроти кожного пункту виводяться характеристики даної моделі.

Share

Останні статті

  • Новини

Прогноз синоптиків на п’ятницю, 20 вересня: трохи потеплішає

Завтра, у п'ятницю, 20 вересня 2024 року, в Одесі та Одеській області очікується невеликий дощ… Читати далі

2024-09-19
  • Новини партнерів

Куди очі дивляться: як організувати відпустку восени?

Не любите пекуче літнє сонце? Активно працюєте влітку і немає часу на відпустку? Тоді відпочинок… Читати далі

2024-09-19
  • Статті

Юний художник з Одещини створює галерею захисників України

Шістнадцятирічний Назар Ковальчук з невеличкого села Вербове Ананьївської громади з дитинства бореться з важкою недугою,… Читати далі

2024-09-19
  • Новини

Затверджено проєкт утримання парку імені Шевченка: що це означає

На пленарному засіданні сесії Одеської міської ради було затверджено новий проєкт утримання центрального парку імені… Читати далі

2024-09-19
  • Новини

Узимку в Україні може не бути світла по 18 годин на добу, – прогноз ООН

За прогнозами Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні (ММПЛУ) цієї зими в Україні… Читати далі

2024-09-19
  • Статті

Розвивається попри війну: біля Рені та на Дунаї розпочали масштабне будівництво

Минулого місяця депутати Ренійської міськради ухвалили чергові рішення про виділення ділянок землі на березі Дунаю… Читати далі

2024-09-19