Бензогенератори рятують нас під час перебоїв з електрикою. На жаль, через обстріли рашистів в Одесі та області такі відключення відбуваються регулярно. До війни більшість українців навіть не знала, що це за обладнання та як його використовувати. Але війна змусила нас отримати безліч нових знань та навичок. Ті, хто досі не розібрався з генератором, читайте далі, як ним правильно користуватися ти обслуговувати.
Бензиновий генератор – силовий пристрій, який виробляє енергію за рахунок згоряння дизельного палива або бензина. Під час роботи двигуна у повітря виділяється оксид вуглецю, який може бути потенційно небезпечним для живих істот. Саме тому ми наполягаємо на вивченні всіх рекомендацій щодо використання агрегатів. Правила експлуатації обовʼязкові для всіх типів знаряддя незалежно від того, скільки коштує бензиновий генератор.
Коли використовуєте генератор, то варто дотримуватися наступних правил безпеки:
Оксид вуглецю може наробити неабиякої шкоди. Він не просто шкідливий для здоровʼя, а смертельно небезпечний. Головна небезпека полягає у тому, що газ немає ні кольору, ні запаху. Його не можна відчути, але потрібно знати – це продукт, який виділяється під час роботи генератора.
Саме тому фахівці ДСНС наполягають, щоб прилад, що працює на бензині знаходився тільки на відкритому повітрі поза приміщенням.
Якщо прилад працює у вас під вікном чи дверима – закрийте їх, бо не можна, щоб оксид вуглецю діставався приміщень, де відпочивають люди.
Оскільки генератор має знаходитися на достатній відстані від житлового будинку, то щоб підключити до нього побутові прилади, знадобиться подовжувач.
Треба взяти надійну переноску, переріз якої в змозі обслуговувати пропускну здатність току, що виробляє прилад. Якщо потужність буде надто великою для дроту, він може почати плавитися від перевантаження, через що може виникнути пожежа.
Для підключення пристрою потрібно використовувати переноски з заземленням або триконтактний дріт. Таке знаряддя здатне забезпечити проходження електрики у разі аварії або іншої нештатної ситуації.
Заборонено заливати паливо в бак працюючого генератора. Це дуже небезпечно, тому що бензин може спалахнути від контакту з перегрітим двигуном. Не можна також заливати паливо у вимкнений, але ще гарячий агрегат – після вимикання дайте йому час охолонути. Це зовсім не довго, зачекайте якихось 15-20 хвилин.
Сподіваємося, що ці рекомендації ви добре запамʼятаєте. Адже наше завдання вижити всупереч бажанню ворога знищити нас та нашу країну, тому маємо працювати на її благо, а не ризикувати життям, експерементуючи з обладнанням.
До керівництва підприємства звернулися співробітники обласної станції переливання крові з проханням здати кров для потреб… Read More
Новорічний настрій уже стукає у двері, а разом із ним — фантастичні подарунки від VARUS!… Read More
В Одеській області два співробітники районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки продавали військовозобов'язаним відстрочки. Read More
У Південному попрощалися одразу з двома загиблими воїнами - солдатом Марковським Ігорем Григоровичем і бойовим… Read More
Із п'ятниці, 22 листопада, в Одесі відновлено роботу автобусів № 105 і №105-А за постійним… Read More
У п'ятницю, 22 листопада 2024 року, у зв'язку з плановими роботами на міських електромережах деякі… Read More