«Одеське життя» продовжує розповідати про онлайн-сервіси, які стануть у нагоді та поліпшать наше життя під час війни. Цього разу ми підготували добірку корисних мобільних застосунків, державних сайтів та волонтерських програм для військових та ветеранів.
Добірка волонтерських проектів, де можна знайти допомогу та роботу або посприяти іншим за потреби:
Щоб скористатися онлайн-платформою, переходьте за посиланням v-tylu.com.
Окремий розділ на сайті Мін¬оборони для військовослужбовців, які отримали поранення на війні. Ресурс містить алгоритми дій для пораненого та відповіді на запитання, які виникають під час лікування, проходження військово-лікарської комісії, отримання виплат тощо.
Інформація за посиланням turbota.mil.gov.ua.
Система працює на базі «Єдиного державного реєстру ветеранів війни».
Вона містить інформацію щодо послуг з психологічної допомоги та сана¬торно-курортного лікування, гарантій та пільг, надання статусів, підтримки ветеранів.
Послання на державний портал eveteran.gov.ua.
Спільний проект громадських волонтерів та військових лікарів, який націлений на лікування військових із хронічним болем. Мета — швидко та безкоштовно допомогти нашим захисникам повернутися до активного та нормального життя.
Щоб отримати допомогу, переходьте на сайт stoppain.com.ua.
Спеціальний сайт для військових, ветеранів, захисників з пораненням, родин військових та ветеранів, який допоможе зорієнтуватися в базових юридичних питаннях, етапах шляху пораненого, підкаже потрібні контакти.
Переходьте на онлайн-платформу за посиланням navigator.pryncyp.com.
Мобільний застосунок допоможе ветеранам та військовослужбовцям знайти тренера, реабілітолога, масажиста чи дієтолога або отримати безплатні спортивно-реабілітаційні послуги в Україні, такі як реабілітація, соціалізація та для покращення фізичного стану.
Ще один застосунок, який містить матеріали про психічне здоров’я і вправи для самодопомоги, а також корисні для ветеранів та ветеранок контакти. Тут можна почитати про тривогу, наслідки черепно-мозкової травми, хронічний біль, поганий сон, депресію та знайти інструменти, як працювати з цим.
Мобільна програма створена для людей, які переживають важкі часи після травми або мають діагноз посттравматичного стресового синдрому (ПТСР). Застосунок не є медичним — це система самодопомоги, яку використовують цивільні та військові.
На території України під час війни працює сайт та гаряча лінія підтримки для чоловіків. Якщо вам тривожно, відчуваєте відчай, не вдається опанувати негативні емоції, складно на роботі чи у стосунках, анонімно телефонуйте за номером 23-45 або переходьте за посиланням 2345.in.ua.
Вітаємо з суботою, друзі! Час відпочити та посміятися від душі! Ми підготували для вас добірку… Read More
Останніми днями спостерігається підвищена геомагнітна активність. Сьогодні, за прогнозом вчених, будуть відчутні потужні магнітні бурі… Read More
З приходом весни все більше одеситів починають замислюватися не лише про оновлення гардеробу, а й… Read More
На Соборній площі «зник» інклюзивний дитячий майданчик. Працює техніка, територія огороджена, об’ява «Обережно, демонтаж!» відповідає… Read More
У п'ятницю, 4 квітня, близько 20:00 у Кривому Розі стався ракетний обстріл, внаслідок якого загинуло… Read More
У суботу, 5 квітня 2025 року, в Одесі та Одеській області очікується відносно тепла погода… Read More