«Одеське життя» продовжує розповідати про онлайн-сервіси, які стануть у нагоді та поліпшать наше життя під час війни. Цього разу ми підготували добірку корисних мобільних застосунків, державних сайтів та волонтерських програм для військових та ветеранів.
Добірка волонтерських проектів, де можна знайти допомогу та роботу або посприяти іншим за потреби:
Щоб скористатися онлайн-платформою, переходьте за посиланням v-tylu.com.
Окремий розділ на сайті Мін¬оборони для військовослужбовців, які отримали поранення на війні. Ресурс містить алгоритми дій для пораненого та відповіді на запитання, які виникають під час лікування, проходження військово-лікарської комісії, отримання виплат тощо.
Інформація за посиланням turbota.mil.gov.ua.
Система працює на базі «Єдиного державного реєстру ветеранів війни».
Вона містить інформацію щодо послуг з психологічної допомоги та сана¬торно-курортного лікування, гарантій та пільг, надання статусів, підтримки ветеранів.
Послання на державний портал eveteran.gov.ua.
Спільний проект громадських волонтерів та військових лікарів, який націлений на лікування військових із хронічним болем. Мета — швидко та безкоштовно допомогти нашим захисникам повернутися до активного та нормального життя.
Щоб отримати допомогу, переходьте на сайт stoppain.com.ua.
Спеціальний сайт для військових, ветеранів, захисників з пораненням, родин військових та ветеранів, який допоможе зорієнтуватися в базових юридичних питаннях, етапах шляху пораненого, підкаже потрібні контакти.
Переходьте на онлайн-платформу за посиланням navigator.pryncyp.com.
Мобільний застосунок допоможе ветеранам та військовослужбовцям знайти тренера, реабілітолога, масажиста чи дієтолога або отримати безплатні спортивно-реабілітаційні послуги в Україні, такі як реабілітація, соціалізація та для покращення фізичного стану.
Ще один застосунок, який містить матеріали про психічне здоров’я і вправи для самодопомоги, а також корисні для ветеранів та ветеранок контакти. Тут можна почитати про тривогу, наслідки черепно-мозкової травми, хронічний біль, поганий сон, депресію та знайти інструменти, як працювати з цим.
Мобільна програма створена для людей, які переживають важкі часи після травми або мають діагноз посттравматичного стресового синдрому (ПТСР). Застосунок не є медичним — це система самодопомоги, яку використовують цивільні та військові.
На території України під час війни працює сайт та гаряча лінія підтримки для чоловіків. Якщо вам тривожно, відчуваєте відчай, не вдається опанувати негативні емоції, складно на роботі чи у стосунках, анонімно телефонуйте за номером 23-45 або переходьте за посиланням 2345.in.ua.
Сьогодні, 22 листопада, в Одесі спостерігається потужний вітер, що призвів до падіння дерев та пошкодження… Read More
Руслан Тимченко пішов серед перших захищати Україну добровольцем. Спочатку потрапив на Миколаївський напрямок, потім –… Read More
Викладачі проводять лекції в бомбосховищах, студенти навчаються з окопів, але конкурси та престиж вишу зростають,… Read More
На узвозі Віталія Блажка стартує будівництво нової дренажної системи. У зв'язку з цим з 23… Read More
Ми живемо в час історичних подій. 10 років Революції Гідності, 20 років Помаранчевої революції, роковини… Read More
До керівництва підприємства звернулися співробітники обласної станції переливання крові з проханням здати кров для потреб… Read More