Розповідь про любашівчанина Миколу Юрченка, який народився з вадами здоров’я, соціально адаптувався та бореться за гідне життя, вразила багатьох читачів видання «Одеське життя».
Розповідь про Миколу Юрченка можна прочитати у цій статті.
Читачка відгукнулась аж із далекої Британії, куди її доля «закинула» з України через війну.
Уродженка Бобрика Першого Любашівської громади Тетяна Чеповська була зворушена до глибини душі, прочитавши у Фейсбуці життєву історію свого земляка з Любашівки, й вирішила втілити в життя його заповітну мрію: поїздку в мальовничі Карпати.
— Я перебуваю за кордоном, тому потрібна ваша допомога, щоб знайти людину, яка відвезе Миколу Юрченка машиною в Карпати. Оплачу вартість поїздки, готель, харчування для нього, водія та супровідника. Хочу, щоб ця дивовижна людина змогла насолодитися відпочинком, який, сподіваюсь, запам’ятається на все життя, — написала у повідомленні 31-річна Тетяна Чеповська. — Я за те, щоб мрії здійснювались у тих людей, які цього гідні. Маю можливість, тож вирішила допомогти.
На превеликий жаль, Микола Юрченко відмовився від щедрого дарунка жінки, бо доглядає прикуту до ліжка хвору дружину. Та й побоюється, що не зможе перенести омріяну подорож, бо, окрім вроджених вад, «надбав» ще одну важку хворобу. Не менш опечалила відповідь і саму Тетяну. Але вона перевела певну суму грошей на банківську картку героя нашої публікації. До речі, 15 травня Микола відсвяткував день народження.
Тетяна все життя прожила у рідному селі. Тут вийшла заміж за файного парубка Костянтина. У молодих батьків народилася чарівна донечка. Проте мирні надії перекреслила жахлива війна.
— Здобувши дві вищі освіти — філолог іноземної мови та менеджмент-управління навчальним закладом — десять літ працювала у рідному Бобрицькому ліцеї вчителем англійської мови. Чоловік служив у ЗСУ, та минулого року був звільнений з військової служби у зв’язку з отриманням важкої травми, — розказала Тетяна. — Зараз тимчасово проживаємо в Англії, донька відвідує школу, чоловік отримує безкоштовне лікування, а я, як і вдома — вчителюю.
На запитання, як їм живеться на чужині, відповіла, що мріють повернутися додому, бо кращої та ріднішої країни не знайти.
— Так склалося, що до цього ми не були за кордоном. На даний час вже відвідали понад 15 країн. Дійсно, тут умови набагато кращі для праці та відпочинку. Особливою турботою і державною підтримкою охоплені люди з вадами здоров’я, які відчувають себе вільними, самодостатніми та щасливими. Дуже хочеться, щоб після нашої перемоги Україна процвітала, а українське суспільство гармонійно розвивалось.
Микола Юрченко через інтернет щиро подякував благодійниці за фінансову підтримку, побажавши їй та родині миру, здоров’я і благополуччя.
Матеріал підготовлений завдяки фінансовій підтримці Української Асоціації Медіа Бізнесу за гроші «Німецького Фонду Маршалла з США» та «Українського Медіа Фонду»
Таке можливо лише в Одесі. Від світанку до вечора – безліч унікальних подій! Наша культурний… Read More
На минулій сесії Одеської міськради обговорили реалізацію міської програми з популяризації української мови. Read More
У четвер, 3 липня 2025 року, ДТЕК «Одеські електромережі» продовжить планові ремонтні роботи, через що… Read More
В ночь на 3 июля в Одессе в результате удара вражеского беспилотника серьёзно пострадал многоквартирный… Read More
У четвер, 3 червня 2025 року, розпочалася 1226-та доба від початку широкомасштабної агресії країни-терористки Росії… Read More
Унаслідок російської атаки на Одесу в ніч на 3 липня пошкоджено багатоповерховий житловий будинок та… Read More